Yazlık evimize hırsız girdi :(

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Geçmiş olsun.

reaurora

reaurora

Üye
Allah günahlara kefaret etsin

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hepsini anladımda kimlik kartını napacak Allahından bulsunlar

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
fk555897

fk555897

Üye
Polise gittiniz değil mi? Bir de kimlik kartı ne kartı üstünde kimlik bilgileri varsa gazeteye kaybolduğunu ilan vermeniz iyi olur.

0MG90

0MG90

Üye
Geçmiş olsun

heathrow

heathrow

Üye
Polise gittiniz değil mi? Bir de kimlik kartı ne kartı üstünde kimlik bilgileri varsa gazeteye kaybolduğunu ilan vermeniz iyi olur.
Gazeteye ilan vermek eskidendi. Artık muhtarlıktan form alınıyor. Dolduruluyor. Muhtara onaylatılıyor. Nüfus müdürlüğüne başvuruluyor.

Ben de kaybettim kimliği. İhmal ediyorum. İnternette bu şekilde anlatılıyor kayıp kimlik için. Kendim için araştırmıştım.Bu arada çok gecmis olsun

marist

marist

Üye
Geçmiş olsun, dünya çok kirlendi yaw :(

DDorlion

DDorlion

Üye
Geçmiş Olsun Kardeşim Giden Mal Olsun Boşver

Silinen Üye 2502601

Silinen Üye 2502601

Kapalı Hesap
Felsefesi şu olabilir. ''Suç işlemeye çocuk yaşlarda başlamış italyan asıllı gangster bakın ne demiş;

"çocukken her akşam yatmadan önce tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. bir gün tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."
Bence çok yanlış bir söz.

zombaka

zombaka

Üye
Felsefesi şu olabilir. ''Suç işlemeye çocuk yaşlarda başlamış italyan asıllı gangster bakın ne demiş;

"çocukken her akşam yatmadan önce tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. bir gün tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."
Bence çok yanlış bir söz.
adam çalışma tarzını çözmüş

foreverthe

foreverthe

Üye
Geçmiş olsun hocam ya :(

Üst Alt