Uygulama Yazılım Destek & Yardımlaşma konusu

Sponsorlu Bağlantılar

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
photon browseren güncel premium apksi lazım varmı yapabilecek olan ?
Şaka mı yapıyosunuz? Bir konuyu okuma zahmetini gerçekleştirin. Konu Yeri Burası değil!
@Revengeful , @Bahadir_fb
lütfen diğer mesajları silermisiniz her gelen diğer mesajları okuyunca burayı yardım merkezi sanıyor.

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
lg g2 5.o.2 v30a sürüm rootlu twrp flasliyorum critical error hatası alıyorum recoveryi açarken olmadi bi türlü varmı çözümü.

89model

Üye
Samsung s4
5.0.1
root yok
5.0.1 güncellemesinin ardından apkları kurarken kur seçeneği kullanılamıyor sadece iptal seçeneği kullanılabiliyor bu nedenle herhangi bir yükleme yapamıyorum teknik servis bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyor bu durumun bir çözümü mevcut mudur ?

çözdüm

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Samsung s4
5.0.1
root yok
5.0.1 güncellemesinin ardından apkları kurarken kur seçeneği kullanılamıyor sadece iptal seçeneği kullanılabiliyor bu nedenle herhangi bir yükleme yapamıyorum teknik servis bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyor bu durumun bir çözümü mevcut mudur ?
ayarlar - Daha fazla - Güvenlik - bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif edip deneyin :)

89model

Üye
ayarlar - Daha fazla - Güvenlik - bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif edip deneyin :)
apk yüklemeyi bilmeyenler adına söylüyorsan evet o mecburi bir durum yalnız benim durumum farklı fakat ben kendim çözdüm yinede hiç bilgisi olmayanları bilgilendirdiğin için tşk.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

iyiprens

Üye
En iyi antivürüs programı hangisi, sistemi yormayan

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
En iyi antivürüs programı hangisi, sistemi yormayan
Dostum rica ederim konuyu bir oku, Konu yeri burası değil! Sorunun cevabını yazmayacağım sana yazarsam herkes buradan soracak anlayışın için teşekkürler :)

Üst Alt