Yardimci Olurmusunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Yardimci Olurmusunuz?
Oncelikle kendimi tanitayim 16 yasinda o kadar da tipsiz sayilmaz 1.85 boyunda kotu aliskanligi olmayan birisiyim
Okula yeni kiz geldi bu sene bi yas kucuk benden ayni otobuse biniyoruz okuldan donerken oncelikle bu yasta bosver falan diyeceklere ben bu dusunceye karsiyim cunku hayatin duzene girer ve giriyo yasadim biliyorum tabiki bu yasta ciddi dusunmek ne kadar iyidir bilinmez ama ben abartilmadigi surece karsi degilim
Bu guzel kizi okulun ilk gunu gordum ve biran once ismine ulasmak istedim sabrettim ve bi gun sinif defterleri elime gecti fotografini cektim eve geldim tum kiz isimlerine baktim listedeki ismini buldum ekleyip konusucaktim ama acele etmdim burdaki abilerime de sormak istedim..
Ayrica da cesaret konusuna gelirsek deli biri oldugum kadar utangacim yani cesaretsiz de sayilmam
Espri konusuna gelirsek arakdas ortaminda mide bulandirici espri yaparim ama kizlar varsa kisisel espri bile yapabilirim en incesinden guldururum kisacasi

mcnpl4

mcnpl4

Üye
espri yapmak zorunda degilsin:ehe dogal ol anlasamazsaniz hayirlis de yoluna bak. kesinlikle ekleyip konusma hatta ekleme bile bence. kizlar sanal seyleri cok ciddiye almiyo telefon da dahil buna. korkak yada kotu amacli biri olarak goruyorlar bunu cogu kisi biliyodur zaten. cesaretini topla yanina git senin icin cok kolay olmayabilir ben o durumda olsam ben de demekle olmuyo derim ama uygum zamansa soyle mi olur boyle mi olur dusunme hemen adimi at. zamanlama onemli. okuldan yakin bi arkadasina danis belki daha iyi yardimci olur. ben suan icin sadece hataya dusmemen icin yapmaman gerekenleri soyleyebilirim. duruma gore cok farkli acilma sekilleri var. ve yuzyuze olani daha mantikli. utangaclik konusunu da dert etme konusma cesareti bulduktan sonra utandigimi farketse de onemli degil hatta arti bisey de denebilir kendi tecrubem degil ama hafif heyecan utanma felan sana olumsuz gelse kizlar acisindan guzel karsilaniyo gercekten hoslandigini mi belli ediyosa artik:D

• Beğen
Tepkiler: hasaneness

Üst Alt