yardım

Sponsorlu Bağlantılar

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
yardım
cfw hazırladım kendım ama format sonrası telefon acılmıyor ıcıkları yanıyo fakat acaba ne hata yaptım :(

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Rofs2'yi kendin mi oluşturdun yoksa sadece rofs2'ye modlama mı yaptın?

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Phoenix mi kullandın? Belki ayarlarını yanlış yapmışsındır

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Phoenix mi kullandın? Belki ayarlarını yanlış yapmışsındır
Phoenix kullanıyorum evols cfwsınde değısıklıkler yaptığımda herhangı bı sorun olmuyor fakat ev ekranı sayısını gösteren bölumde bı sorun var onu çözmeye calıstım cözemedm o yuzden ofw üzerinde degısıklıkler yapmak istedim ama sorun cıkıyo nasıl duzeltırımde bılmıyorum ya ofwdekı sorunu cözmelıyım yada evols cfwdekı o sorunu (hanı ev ekranı sayısını ve bulundugunuz ekranı gösterıyo o bölümdekı cubuklar menuye gırıp cıktıgımızda buyuyo dokununca eskı halıne dönuyo görsel bı kusur yaratıyo buda bıde guncelleme yapınca bırını aramak için numara gırdıgımde tel rest atıyor ) yardım edersenız sevınırım sımdıden tesekkurler

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Modlamayı ve flash atmayı biliyorum. Modlar(bahsettiğin uygulamalar) ile ilgili bir fikrim yok malesef.

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Modlamayı ve flash atmayı biliyorum. Modlar(bahsettiğin uygulamalar) ile ilgili bir fikrim yok malesef.
sağol gene de :) uğrasıyorm bnde çözebılırsm paylasırım bılgısı olanlar yardım ederse sevınırım

Symbianizer

Symbianizer

Üye
@haqanguven e danış :anlas:

haqanguven

haqanguven

Üye
Core kilidi kirmalisin yoksa ne kadar duzenlersen duzenle telefon acilmaz

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949 ve yaren_dede
Symbianizer

Symbianizer