[Yardım] Pil istatistikleri

Sponsorlu Bağlantılar

burak_102

burak_102

Üye
    Konu Sahibi
[Yardım] Pil istatistikleri
Beyler ben hiç wifi kullanmıyorum son zamanlarda batarya az dayanmaya başladı istatistiğe baktım hep wifi açık gösteriyor açık mı kalıyor acaba hep kapalı tutuyorum açık kalmış olma olasılığı yok aslında hep hızlı ayarlara giriyorum fark ederdim bilen varsa bi ışık tutsun

Anil-D

Anil-D

Üye
Ekranda acik wifide gps de 3g ile bağlanman cabasi ve düzenli sarj etmemissin ömrü bitmistir bataryanin

burak_102

burak_102

Üye
    Konu Sahibi
Wifi kapalıydı ama hiç açmadım düzensiz şarjın sebebi batarya şarj almıyordu güç kaynağı yetersiz kalıyor diyor yani şarjda bile şarjı azaldı normalde gece takar sabah alırım ama böyle oldu son üç dört gündür. Bataryanın ömrü bittiğini sanmıyorum telefon 3 aylık wifi kapalı gözüküp açık kalıyor galiba ama bu nasıl mümkün olabilir ki

Anil-D

Anil-D

Üye
Bugada girmis olabilir benim cihazda uyku moduna girmiyor ss de gps acik gözüküyor hep gps acik olursa sarj yer

burak_102

burak_102

Üye
    Konu Sahibi
Kapattım gpsyi bakalım olacak mı, normalde o da hep açık bende yine de 13 saat kullanım veriyordu bana 5 buçuk saat ekran açık olmasına rağmen. Şimdi hiçbirşey yapmadım ama pil istatistiğindeki wifi yerinde artık açık olmadığı gözüküyor galiba dediğin gibi bugda kalmış

Anil-D

Anil-D

Üye
Kullandigin cihaz nedir

burak_102

burak_102

Üye
    Konu Sahibi
Z1

Anil-D

Anil-D

Üye
Himm iimis acaba s4 verip z1 alsammi

burak_102

burak_102

Üye
    Konu Sahibi
Z2 de daha iyi bir batarya performansı vardır ona da bakabilirsiniz z3 sonrası fiyatı düştü 3200 mAh bataryası var

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Wifi kapalıydı ama hiç açmadım düzensiz şarjın sebebi batarya şarj almıyordu güç kaynağı yetersiz kalıyor diyor yani şarjda bile şarjı azaldı normalde gece takar sabah alırım ama böyle oldu son üç dört gündür. Bataryanın ömrü bittiğini sanmıyorum telefon 3 aylık wifi kapalı gözüküp açık kalıyor galiba ama bu nasıl mümkün olabilir ki

Kardeşim görüldüğü gibi 1 gün 12 saattir takmıyorum şarja ve stamina modu hep açık sen açıyor musun stamina modunu? Bir de ben de wifi yi 2 gündür hiç açmadım onun orada gösterilmesi normal bence

burak_102

burak_102

Üye
    Konu Sahibi
Stamina bende de hep açık benim de iyi dayanıyordu acaba dockta mı sorun var ben bi normal kabloyla şarj edeyim bari

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Stamina bende de hep açık benim de iyi dayanıyordu acaba dockta mı sorun var ben bi normal kabloyla şarj edeyim bari
Orjinal güç kaynağı mı kullanıyorsun? Dock kablosu o kadar elektriği kaldırmıyor galiba. Elektriği az veriyor olabilir

burak_102

burak_102

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal güç kaynağı mı kullanıyorsun? Dock kablosu o kadar elektriği kaldırmıyor galiba. Elektriği az veriyor olabilir
Aslında aynı kablo başı değişik. Orijinal güç kaynağı kablo da orijinal bugün herşey yolunda ayrıca wifi göstermiyor hiç

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Aslında aynı kablo başı değişik. Orijinal güç kaynağı kablo da orijinal bugün herşey yolunda ayrıca wifi göstermiyor hiç
Onu önceki günlere göre oranlıyor kardeşim. Mesela stamina modunu hesaplarken son 5 güne kadar nasıl kullandığına bakıyor. Düzeldiğine sevindim açıkcası.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Wifi kullanmadım diyorsun ama wifi sürekli açık görünüyor.

burak_102

burak_102

Üye
    Konu Sahibi
Yardımınız için teşekkürler yalnız bende wifi gözükmüyor bugün haberin olsun

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Olsun gözüksün ben konu açtım orada ss bıraktım 2 gün gidiyor şarjım :D

• Beğen
Tepkiler: burak_102