YARDIM ! Notebook' daki görüntüyü kablosuz olarak LCD TV ye aktarmak..

Sponsorlu Bağlantılar

asperger x

Üye
    Konu Sahibi
YARDIM ! Notebook' daki görüntüyü kablosuz olarak LCD TV ye aktarmak..
Arkadaşlar benim şöyle bir problemim var, ben laptopdaki videoyu örneğin HDMI kullanmadan TV ye aktaramıyorum. Yalnızca paylaşıma vermiş olduğum video ve resimleri televizyondan açabiliyorum. Televizyonum 32" ekrana sahip Samsung marka LAN kablosu ile internet modem e bağlı durumda. Yine ev arkadaşımın Samsung marka S3 mini cep telefonundaki tüm video resim, müzik vs... televizyona wifi aracılığı ile aktarabiliyoruz, sadece Samsung marka televizyonlara değil Arçelik ve LG marka televizyonlara da aktarabildik. Bana tuhaf gelen ise sıradan sayılabilecek bir android telefon olan S3 mini'nin yapabildiği işi Yüksek donanımlara sahip Laptop'ım da yapamıyor olmam. internetten pekçok yazılım indirdim denedim olmadı yine kendi android telefonum içinde denedim ondada başarısız oldum. Telefonumun markası da ZTE Blade 3, Bu konu hakkında benimle bilgi paylaşımında bulunabileceklere şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi forumlar..

akade

Üye
eğer bilgisayarına Samsung AllShare proğramını kurmazsan bağlanamazsın kurduktan sunra tarama yaptır tv görüyorsa (görmesi gerekiyor) paylaşım klasörüne filim vs. attıgında tv üzerindn açabilirsin.

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Normal Olarak Canlı Ekran Aktaramazsın Kardeşim Sadece Belirlediğin Dosyaları Aktarabilirsin. Nero 4 Essentials Programı İle Aktarım Sağlayabilirsin Televizyonun Samsung All Share'yi Pc'ine Yükleyipte Aktarabilirsin Fakat Bunun İçin Pc'ninde Tv'ninde İnternete Bağlı Olması Lazım.