(YARDIM) Assassins Creed 2 Kodeks Sayfaları :(

Sponsorlu Bağlantılar

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
(YARDIM) Assassins Creed 2 Kodeks Sayfaları :(
Merhaba arkadaşlar , Assassins Creed 2 oyununda Ezio'nun amcası Mario'nun görevlerinden birinde 4 adet Kodeks sayfası toplamamız isteniyor.Ben bu kodekslerin 3'ünü topladım,ama 4.sü surlardaki bir kulede.Sorun şu ki kuleye tırmanılmıyor.Ne yaptıysam tırmandım,yaklaşık bir saattir kulenin etrafında dönüp duruyorum,ama tırmanamadım.Bu arada 4. kodeksin bu kulenin tepesinde olduğundan da tam emin değilim zaten.Ama tepesinde 2 adet sandık var.%95 orda 4. kodeks.
Kuleye nasıl tırmanacağım,lütfen bilen biri yardımcı olabilir mi ?
:(

furyzer0

furyzer0

Üye
Bu oyunu bitirmiştim ancak dediğin yeri hatırlamıyorum 3-4 yıl oldu bitireli üzgünüm

Sent from mTalk using lumia950

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
Büyük ihtimal anıda ilerlemen lazım Daha iyi zıplamak için

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
o kodeks sayfaları görev gereği çok kolay yanlış yerde arıyorsun :)

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Ne yapmam lazım ama , kenarda 3/4 yazıyor,son kodeksi almadan başka şehre filan da gidemiyorum.Görevi bitirmeden gidemezsiniz filan diyor.Görevi iptal mi edeyim anlamadım hiç bişey :) :(

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
Ne yapmam lazım ama , kenarda 3/4 yazıyor,son kodeksi almadan başka şehre filan da gidemiyorum.Görevi bitirmeden gidemezsiniz filan diyor.Görevi iptal mi edeyim anlamadım hiç bişey :) :(

Başka şehre gitmenize gerek yok o kodeksler dip dibe ve çok kolay bulunacak şekilde diye hatırlıyorum kalenin içini dışını tarayın az :D

edit: Sonradan aklıma geldi kusura bakma kalenin dışında arka taraflarda gizli bir yerde olabilir çok önceden oynadım kesin hatırlayamadım ama yüksek ihtimal gizli bir yerde

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Yani o tırmanamadığım yer değil,öyle mi ? :D

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Hemen bakayım,sağolasın :D

bozkurt_cm02

Üye
merhabalar. öyle aradım sitede yıllar önce üyeliğim olan bu sitede zamannında konu açılmış. bu sebepten bu konunun altına yazıyorum.yıllar önce oynamıştım assasins creed 1i . yıllar sonra assasins creed 2 yi oynayayım dedim. bi kaç haftada 29 kodek tamamladım ama 3 aydır ara ara oynuyorum bir türlü sonuncu kodeği bulamıyorum. her türlü yolu denedim. her tarafı çatıdan dolaştım, sokak sokak dolaştım. sıkıldım attım kendimi suya biraz oralarda zaman geçirdim. ... ayarlardan tüm her şeyi kapattım sadece kodek sayfaları aktif olsun dedim. şehir şehir dolaştım haritadan baktım yok. hiçi bir yerde yok.... defalarca bu döngüyü yaptım yok... .73/73 eagle de yaptım tüm assasins contacs görevlerini yerine getirdim... olmadı fakir fukaraya para dağıttım.... nerdeyse tüyleri tamamlayacağım.... tüm silahları aldım... tüm tabloları aldım... tüm haritaları aldım.... amayok o bir tane kodek yok.... sonra yinde syndense girdim ayarlardan. 18. kodek eksik. yani bu kodek floransa youtube videolarından baktığımda floransada gözüküyor. ancak floransadaki tüm kodek bölgelrini bizim mahallenin sokaklarından dahi bilir hale gelmeme rağmen oraları daha önce almış, kutularının açılmış olduğunu gördüm...
şimdi ne yapim ben o kodeği bulmak için.... bana bu hususta yardımcı olacak biri var mı? yada 20. kodeğe kadar olan sav dosyası olan varsa da olur...
teşekkür ederim... öyle bir arayış işte ... yazdık artık bakalım kim bu sorunu çözecek...