YARDIM! 4.4.2'DEN STOCK ROM'A GEÇEMİYORUM

Sponsorlu Bağlantılar

CriminaLayS

Üye
    Konu Sahibi
YARDIM! 4.4.2'DEN STOCK ROM'A GEÇEMİYORUM
S.a

Hocam ben bu lanet olası 4.4.2 kurdum kurulum kolaydı sitesinde duyurulan nerden kurdum Allah kahretsin ya telefonu kırcam sinirden kuran carpsın o kadar sinirliyim general mobile msj attım her mesajda kopyala yapıştır yapmışlar telefonu bize gönderin diye en sonunda saydım ne gelirse aklıma...

abilerim ben bu 4.2.1 e nasıl dönerim telefondan soğudum yemin ederim sp flash tools denedim hep hata hep uyarı dünya kadar dosya indirdim olmuyo lanet olsun ya wonder sattığıma bin pişman oldum ne güzel istediğim romu kuruyordum wonder da bu çin malı dandik cihazda bişey yapılmıo 4.4.2 kuracaklar sakın ama sakın kurmayın kamera filan 6mp

SATILIK GENERAL MOBİLE VAR MAVİ 16 GB 1 HAFTALIKNasıl geri dönerim 4.2.1 orjinal haline nolur yardım edin

Ahmettt878

Üye
General Mobile discovery orijinal rom yaz en basta generalmobilediscovery.blogspot.com.tr var buradakileri yap ben bununla döndüm bu gün. 8038 hatası verirse flash toolun v5 olanını dene.

BhaYzc

BhaYzc

Üye
Denemediğim yol kalmadı artık 4.4.2 ye mahkum kaldım :)

03ramazan

03ramazan

Üye
Recovery geliyor mu bende de oldu bu sorun ama en sonunda KitKat beta dan jelly bean a döndüm simdi de legend ROM v7 var yardımcı olabilirm

djnedim

djnedim

Üye
orjinal 4.4.2 mi kurdun

03ramazan

03ramazan

Üye
İlk general mobile nin verdiği KitKat beta yi kurdum simdi ise legend ROM v7 ROM var. bu da KitKat 4.4.2 . GM nin verdiği betanin biraz olsun düzeltilmiş hali