Yanlış yazılım yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

ERKGNL

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış yazılım yükleme
Öncelikle kolay gelsin, cihazımda root varken yazı tipini değiştirmek istedim ama telefon durmadan reset attı sonra odin ile orjinal romu kurmaya çalıştım ama olmadı bende telefoncuya götürdüm yazılım yüklediler ama polonya yazılımı yüklemişler ve onda 4.5, Volte yoktu o yüzden kendi yazılımını yüklemelerini istedim ama yine aynı Polonya yazılımını yüklediler, sonra başka telefoncuya götürdüm o da bu sefer bu telefonlar U5 versiyonu kullanıyor diye Almanya yazılımı yükledi artik samsung servisine götürdüm onlarda Almanya yazılımı yüklemişler bunu nasıl Türkiye yazılımına çevirebilirim yardımlarınızı bekliyorum

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Telefonun model numarasını sitesinden aratıp
en son TUR romunu bulup indirebilirsiniz.

sammobile den hızlı indirme için ücret talep ediyor ancak. bazı küçük hileler ile hızlı indirme yapabiliyorsunuz
yaklaşık 7 yıldır tüm kullandığım samsung telefonların stock romlarını bu siteden indirdim.

*ekleme*

Rom indikten sonra telefonu "Download Modu"na alıp, usb kablosunu üzerinden PC ye bağlayıp. Odin üzerinden stock romu kurabilirsiniz.
Odin üzerinden rom kurarken telefondan telefona göre parçalı ya da tek parça olabiliyor.
telefon modeli üzerinden odin rehberlerine bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Ozan

ERKGNL

Üye
    Konu Sahibi
Dediklerinizi samfrew sitesinden tur en son sürümünü indirerek yaptım ama fayda yok, Almanya yazılımı U5 ama Türkiye yazılımı U4 bundan olabilirmi?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Dediklerinizi samfrew sitesinden tur en son sürümünü indirerek yaptım ama fayda yok, Almanya yazılımı U5 ama Türkiye yazılımı U4 bundan olabilirmi?

Ondan olabilir, denemeniz gerekecek. Model numaralarınız aynı olduğu sürece herhangi rom kurabilirsiniz.

ERKGNL

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu Almanya yazılımını U5 ten Türkiye U4 yazılımına çevirebilirim bana yardım edin

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Yükleme sırasında nerede takılıyor veya hata veriyor
Odinin Log dosyasını atabilir misiniz?

ERKGNL

Üye
    Konu Sahibi
Nand write ekranında kalıyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Nand write ekranında kalıyor
Olay günlüğü (Log) kısmında yazanları da kapsayan bir ekran görüntüsü atabilir misiniz?
Nand write da takılma işleme başlarken hata verdiği anlamına geliyor.

ERKGNL

Üye
    Konu Sahibi
Oraya kadar hersey normal ama nand write yazısında kalıyor odini başka versiyonu ile denediğimde setup connect yazısında kalıyor

Üst Alt