Yandex Toloka hilesi var mı? Toloka Para Kazanma

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Yandex Toloka hilesi var mı? Toloka Para Kazanma
Yandex Toloka ile birlikte görevleri tamamlayıp internetten para kazanmak artık oldukça kolay. Yandex Toloka ile günlük 10 dolar para kazanabilecekken, tek yapmanız gereken en doğru sonuç veren siteyi seçmek olacak.

Yandex Toloka oldukça kolay bir şekilde kullanılabilirken, sadece bilgisayar kullanmayı bilen her yaş kesimindeki insanlar bu servisi büyük bir rahatlıkla kullanabilecek. Servisten yararlanmak isteyenlerin zorunlu olarak Yandex’e üyelik işlemini gerçekleştirmesi gerekirken, bu sayede Yandex Toloka’yı kullanabilecek.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Eğitim Görevlerine Dikkat Etmelimiyim?
Evet arkadaşlar. Başlangıçta görevleri dikkatli yapın. Zaten yanlışta yapsanız size doğru olan seçimi kendisi gösterecek ve sizden kendi gösterdiği doğru seçimi işaretlemenizi isteyecek. Ama Yandex sizin bu işte profesyonel olduğunuzu anlamalı. Bu yüzden fazla yanlış yapmamaya çalışın.

Eğitim Görevlerim Bitti. Şimdi Ne Yapmam Gerek?
Eğitim görevleriniz bittikten sonra diğer görevlerle uğraşabilirsiniz. Bunlar eğitim görevleri kadar fazla para kazandırmaz. 3-4 saat uğraşarak 3-4 $ civarı para kazanabilirsiniz. Eğer görevleriniz biterse yeni görevler gelmesini bekleyeceksiniz.

Neden Yeni Görevler Gelmiyor?
Arkadaşlar, Yandex sizin yaptığınız görevlerini incelemekte. İncelemesine göre size yeni görevler vermekte. O yüzden görevleri yaparken hızlı hızlı yapmayın. En doğru seçimi yapmaya çalışın. Sadece para kazanmak için değil, yeni görevler alabilmek için çalışın.

Görevlerin Yanında Bulunan Sarı, Kırmızı, Yeşil Renkler Ne Anlama Geliyor?
Kırmızı renk, bu tarz görevlerin yakın zamanda biteceğini gösteriyor. Sarı renk, bu tür görevlerin sayısının fazla olmadığını gösteriyor ama kırmızı renkten daha fazla olduğunu gösteriyor. Yeşil renk, bu tarz görevlerin yeterince fazla olduğunu gösteriyor. Kırmızı renkli görevler genelde daha değerlidir.

Yandex Toloka'dan Paramı Nasıl Alırım?
Yandex Toloka'dan paranızı alabilmeniz için Yandex Money veya Paypal nakit kartına ihtiyacınız var. Yandex Money Türkiye'de kullanılmamakta. Bu yüzden paranızı Paypal yoluyla alacaksınız.

Ödeme alan var mı?
Parasını alabilen de var alamayan da. Yandex, görevleri düzgün bir şekilde yapıp yapmadığınızı inceleme altına alır ve ilk ödeme için 2-3 hafta gibi bir süre belirler. İlk ödemeyi almak için yaklaşık 2-3 hafta beklemeniz gerekir ama ilk ödemeyi aldıktan sonra bu hergün ödeme alabileceğiniz anlamına gelir.

Üst Alt