yama kurma hatası yardım

Sponsorlu Bağlantılar

bardaksız

Üye
    Konu Sahibi
yama kurma hatası yardım
Merhaba arkadaşlar şimdi ben bir oyunu (ac3) setupu kurmadan direk bir bilgisayardan bir bilgisayara attım bu yüzden program ekle kaldırda gözükmüyor dolayısıyla yama yapamıyorum bunun çözümünü paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ..

007emin

007emin

Üye
Şimdi öncelikle program ekle kaldırma da gözükmemesi sorun değil, sorun olan sendeki ac 3 hangisi yani skidrow mu, reloaded mi vb. Bi de yama sanırım tr yamadan bahsediyorsunuz onun için oyunun Update 5 kadar Updatelenmesi gerekmektedir.

bardaksız

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim yama değil yanlış yazdım kusura bakma 1.1 update yükleyemiyorum çünkü oyunu bulamıyor yamayı yapmak için bütün updateleri indirdim 5 dahil ama işte 1.sini kurarken 'could not retrieve installation folder installation will be aborted' diye bir hata alıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardımm

007emin

007emin

Üye
Updatelerin uyumluluğu önemlidir, sanırım senin ac3 orjinal değil ve Update için ise sendeki ac3 ün hangi ***** grubunun cracklediği önemlidir yani sendeki hangi sürüm, skidrow mu, reloaded mi, blackbox mu? Bunu bilemezsem size yardımcı olamamAyrıca hangi sürüm olduğunu bilmiyorsanız bana ne kadar yer kapladığını yazsanız ben bulabilirim

bardaksız

Üye
    Konu Sahibi
kurulumu tam olarak 10,0 GB (10.737.856.427 bytes)

007emin

007emin

Üye
O zaman sizin oyun blackbox sürümü yani ona uygun update bulmanız lazım, eğer bulamazsanız ve bu sizin internetiniz ise oyunun klasöründeki assassin's creed 3.exe adlı bir dosya varsa(AC3SP.exe yi kastetmiyorum) tıklayıp otomatik güncelleme yapabilir ya da size oyunun en iyi sürümü olan reloaded sürümünün torrent ini verir ve siz rahatça update yapabilirsiniz artık ne yapacağınız size kalmış ayrıca bendr sizin gibi update yapamıyordum oyunun skidrow sürümünü kullanıyordum sonra reloaded sürümünü kullandım ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım tavsiyem reloaded sürümünü indiriniz

bardaksız

Üye
    Konu Sahibi
ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Üst Alt