İndeks Yaani Mail Hesabı Nasıl Silinir? [Yaani Mail Hesap Silme İşlemi] [Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Yaani Mail Hesabı Nasıl Silinir? [Yaani Mail Hesap Silme İşlemi] [Resimli Anlatım]
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ülkemize, Yerli bir Mail servisi olarak giriş yapan Yaani Mail büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı. Sade ve hızlı olması, Turkcell tarafından geliştiriliyor olması bir çok kullanıcının Gmail, Hotmail'den sonra Alternatif olarak kullanabileceği ücretsiz bir Mail servisi haline geldi. Bir çok kullanıcı, Yaani Mail servisi Hesabını tamamen nasıl sileceğini merak etmekte. İşte bu yazımda bu sorunun cevabını vereceğim.

Öncelikle, Yaani Mail Web sitesine ulaşıp Kullanıcı adı ve Şifreniz ile giriş yapın.

Ardından, Sağ taraftan kullanıcı Profili resminize tıklayın. Daha sonra Ayarlar > Hesap Bilgileri > Menüsünde, "Hesabımı silmek istiyorum" Tıklayın.

Ekrana gelen "Hesabınızı sildiğinizde bu hesapla ilişkili e-postalarınız ve kişileriniz silinecektir." Uyarısını onaylayarak Yaani Mail Hesap silme işlemini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, Mesut Aktaş ve PALA.