Xplore 1.33 S60v5 (Nokia 5800 için Dokunmatik Dosya Yöneticisi)

Sponsorlu Bağlantılar

Rocker84

Rocker84

Üye
her açılışta keyy istiyor yine fulll olmuyor

Nero9898

Nero9898

Üye
teşekkürler

AWAZEN_CIYA

Üye
emege saglık ta arkadasım kimimiz telefondan giriyoruz bunu rar yerine sis dosyası olarakta atsak cok daha super olur

Chatlack007

Chatlack007

Üye
calısıyor saol.

burakasd12

burakasd12

Üye
çok sağol

dgn.erkalma

Üye
bunun sis uzantısı var mı

1312K

Üye
Yardım !!! 5800 orjinal resim ve videoları kartı frmatlıınca gıttı o dsyaları brı atabilirmi !!! Şimdiden teşekkürler :)

eypkrsl

Üye
beyler x plore 58 e yükledim destekleniyor diyor ne yapacaz bi bilen varmı

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben x plore yüklüyorum desteklenmeyen dosya diyo ne yapmam gerekiyo bilen varmı

bashkurt

Üye
eywallah harika oldu

chiqL

Üye
nasıl kurduın oldu bnde olmuyo şfre mi ne isyyor sanırım feln dyo

--------------- Ekleme ---------------

eywallah harika oldu
ya nasıl oldu =) =( bende olmadı pcye yükledğim gibi klasöre çıkart dedim tele attım bu seferde bilmm ne istyo 15 krktrli =) şfre nedr??

wwwfatih

Üye
emegine saglık kurdum oldu

enddream

Üye
thx

jess_fb

Üye
ben yükledim çok güzell keyini kullanın sonr a uptade yapın tam sürüm oluyo.. harika birşey

majesty1717

Üye
ok deniyelim

Lokman-88

Üye
ben telefonla girdim siteye bide rarlanmadan koysaydınız güzel olurdu

fear_orhan

Üye
kardesim sana coooook tsk ediyorum ne zamandır 5800 için xplore arıyodum bulamıyodum indirdim yükledim süper bişey tam istedigim gibi tekrar tsk edrim..

setat

Üye
sertifiki hatası ücretli olduğu için galiba hangi siteden indirdiysem olmadı 5800 için başka dosya yönetici varsa şimdiden teşekkür :)

togimer

Üye
Merhaba arkadaşlar,
bende kurdum 5800 da sorun yok N96 daki x-plorere yükledim ****** orda da işe yaradı. bşimdi geri sayım çıkmıyor. çok iyi oldu emeğine sağlık bende ****** arıyordum. pc için.

gazkesmez

Üye
ustam eline sağlık

Üst Alt