İstek Xperia Z2 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
2014 week xx. Ne kadar geçse o kadar düzeltilmiştir mantıken.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ne alakası var ? Toz kondurulmuyormuş... Gerçekten böyle düşünen varsa önceki yorumlarımı okusun. =P
Ama bir düşünün Z2'nin S3'den yavaş olma ihtimalini.

S3 ün daha hızlı olduğuna bende ihtimal vermiyorum, sen yorumları oku.

serecans

serecans

Üye
bende14W26 serisi var allaha Şükür Problem yok

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Anlamadığım bişey var başka bi sitenin forumun da z2 kullanan arkadaşın telefonunda alarm sesinin boğuk ve derinden geldiğini söylüyor du. Ve 14W32 imiş ürün kodu. Bu sürüm de bile sorun varsa ne diyeyim yani...:bilmem:Ee zaten son sürüm 14W35 diye biliyorum, hatta daha belki Türkiye ye bile zannedersem gelmemiştir bu sürüm...Ben de Z2 amalak istiyorum fakat bu kronik sorunlar falan lafları canımı sıktı diyebilirim. Birinin ahize sorunlu, birinin hoparlör, birinin kamera birinin vs. işte. Şimdi şu ürün kodlarından acaba hangisini almalıyım.
14W25
14W26
14W27
14W28
14W29
14W30
14W31
14W32
14W33
14W34
14W35 bunlardan hangisi daha az sorunlu bile var mı?
En son seri alın.

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Aman z2 alayım demeyin pişman olursunuz. Berbat bir telefon

ciddi misin? yoksa şaka mı? sen pişman oldum diyelim, herkesin pişman olacağını nerden biliyorsun? bak güzel kardeşim, her cihazda eksiler ve artılar vardır. z2 muadilleri içinde kaliteli bir cihazdır. senin yıldızın barışmadıysa o senin sorunun. ben z1 kullanıyorum. ver bana iphone6 bak bakalım veriyor muyum sana? burda anlatmak istediğim tamamıyla emin olmadan hiçbir cihazı kötüleme. z2 alacak arkadaşlarda rahatlıkla alabilirler. kusursuz cihaz arayanda hiç akıllı telefon almasın, 3310 iyidir ;)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve archh

archh

Üye
    Konu Sahibi
ciddi misin? yoksa şaka mı? sen pişman oldum diyelim, herkesin pişman olacağını nerden biliyorsun? bak güzel kardeşim, her cihazda eksiler ve artılar vardır. z2 muadilleri içinde kaliteli bir cihazdır. senin yıldızın barışmadıysa o senin sorunun. ben z1 kullanıyorum. ver bana iphone6 bak bakalım veriyor muyum sana? burda anlatmak istediğim tamamıyla emin olmadan hiçbir cihazı kötüleme. z2 alacak arkadaşlarda rahatlıkla alabilirler. kusursuz cihaz arayanda hiç akıllı telefon almasın, 3310 iyidir ;)
Boşver laftan anlamaz bunlar :-)

key43

key43

Üye
14W34 kullanıyorum. Kamera probleminden dolayı servise yolladım. Şuan alırsanız zaten büyük ihtimalle 14W48 gelecektir.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt