İstek Xperia Z2 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Allah izin verirse 1 haftaya alıcam inşallah pişman olmam ilk defa android kullanıcam

Arkadaşlar slowmotion harbiden iş görüyor mu?
Tabiki görüyor hiç bir eksiği yok. Fotoğraf konusunda Lumia 1020, video konusunda Xperia Z2. 1020 deki düşük donanımı düşündüğün de ve android olmadığını düşündüğünde her türlü Xperia Z2 alınır. Bu arada hakkını yemeyelim G3 ün kamerası Z2 kadar olmasada dünyanın en hızlı oto focusuna sahip.

goktas19

goktas19

Üye
Yakin zamanda(1-2 gune) bende Z2 alacagim insallah, nelere dikkat lazim? Ozellikle surum numarasi nereden bakabilirim ve telefon hataliysa nasil anlayabilirim?

Invoke

Invoke

Üye

xnes

Üye
Aman z2 alayım demeyin pişman olursunuz. Berbat bir telefon

xnes

Üye
O zaman memnun olmadığını itiraf edebilirsin. Evet bu kadar para verip bunu itiraf etmek zor ama bir dene bence. Ben ettim rahatladım [emoji4]

Akhtoher

Akhtoher

Üye
O zaman memnun olmadığını itiraf edebilirsin. Evet bu kadar para verip bunu itiraf etmek zor ama bir dene bence. Ben ettim rahatladım [emoji4]
İtiraf edemem Sony den 80 milyon dolar aldım :(

xnes

Üye
[emoji4]

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Beni anlamanıza sevindim. Bu kadar para verdik aldık şikayetim olsa bende girer bir güzel saydırırım bu benim hakkım. Herhangi bir şikayetim olmadığı için de şimdilik sizinle aynı fikirde değilim.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sony e toz kondurulmuyor anlaşılan bazı gerçekleri saklamamak lazım. Her firma sorunlu ciha üretir gidip servise ver uğraşma. @xnes

archh

Üye
    Konu Sahibi
Sony e toz kondurulmuyor anlaşılan bazı gerçekleri saklamamak lazım. Her firma sorunlu ciha üretir gidip servise ver uğraşma. @xnes
Kabul ediyorum ilk çıkan serilerde gerçekten sorunluydu ama son serilerde hiç bir sıkıntı yok. Şu telefonu kullanmadan yorum atan arkadaşlara diyecek laf bulamıyorum o kadar.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Invoke

Invoke

Üye
Ne alakası var ? Toz kondurulmuyormuş... Gerçekten böyle düşünen varsa önceki yorumlarımı okusun. =P
Ama bir düşünün Z2'nin S3'den yavaş olma ihtimalini.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ne alakası var ? Toz kondurulmuyormuş... Gerçekten böyle düşünen varsa önceki yorumlarımı okusun. =P
Ama bir düşünün Z2'nin S3'den yavaş olma ihtimalini.
Cihaz hatalıdır yada yüklenen bişeyden falan kaynaklı olabilir onun dışında yok :D

mives

mives

Üye
Anlamadığım bişey var başka bi sitenin forumun da z2 kullanan arkadaşın telefonunda alarm sesinin boğuk ve derinden geldiğini söylüyor du. Ve 14W32 imiş ürün kodu. Bu sürüm de bile sorun varsa ne diyeyim yani...:bilmem:Ee zaten son sürüm 14W35 diye biliyorum, hatta daha belki Türkiye ye bile zannedersem gelmemiştir bu sürüm...Ben de Z2 amalak istiyorum fakat bu kronik sorunlar falan lafları canımı sıktı diyebilirim. Birinin ahize sorunlu, birinin hoparlör, birinin kamera birinin vs. işte. Şimdi şu ürün kodlarından acaba hangisini almalıyım.
14W25
14W26
14W27
14W28
14W29
14W30
14W31
14W32
14W33
14W34
14W35 bunlardan hangisi daha az sorunlu bile var mı?

Üst Alt