xperia z & galaxy s4

Sponsorlu Bağlantılar

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
xperia z & galaxy s4
arkadaşlar bu ay maaşı alınca telefon alıcam ve uzun araştırmalarımdan sonra bilen birilerine sormak istedim sizce hangisini almalıyım s4 son zamanlara göre daha güncel ve herkesin elinde ama panel olarak kötü renkleri çok fazla parlak xperia z ise güncelleme konusunda biraz geride ekranı biraz soluk gibi ve tasarımı benim gözümde çok iyi . kamerası çok iyi xperia z tercihimdir fakat fiyatı düşmek bilmiyor sizce ne yapmalıyım biraz daha bekleyip xperia mı almalıyım yoksa s4 mü almalıyım

VATAN COMPUTER : SONY XPERİA Z 1799 TL SAMSUNG GALAXY S4 1699 TL
TEKNOSA :SONY XPERİA Z 1849 TL SAMSUNG GALAXY S4 1749 TL

By_Casparov

By_Casparov

Üye
çok zor bi soru :D
ya hadi htc one ve s4 mü desen düşünürsün ama experia ile kıyaslaman saçma olmş. neyse ben s4 diyorum bu ikisi arasnda kaldysan. iyi forumlar

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler pek fazla bi bilgim olmadığı için böyle bi karşılaştırma yaptım ve neden s4 dediğini sorabilirmiyim acaba

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
ANIL

ANIL

Admin
Xperia Z donanım konusunda geride kalıyor. Bence bekleyip LG G2 almalısın. Fiyatı uygun hem daha doğru bir tercih olur.

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
anladım teşekkürler

By_Casparov

By_Casparov

Üye
teşekkürler pek fazla bi bilgim olmadığı için böyle bi karşılaştırma yaptım ve neden s4 dediğini sorabilirmiyim acaba
donanım yönünden geride suya dayanıklılığı var sadece.
bnce de lg g2 yi yada z1 i bekle. bna şimdi lazm dersen kullanıcı oldğm htc one ı da önereblirim.

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
hemen lazım değil yani şuan kullandığım telefonum beni bi süre daha idare edebilir lg g2 ne zaman piyasaya sunulcak peki

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bi maaşımı alayım artık hangisi gelirse aklıma onu alcam yorumlarınız için teşekkürler

Kerim.

Kerim.

Üye
Lg g2 32gb al.1799 ve flip cover hediyesi var.

Türe

Türe

Üye
G2 yi bekle

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
lg yi hiç kullanmadım denemedim açıkçası biraz endişelerim var dayanıklılık olsun güncelleme olsun

Invoke

Invoke

Üye
Cihazı hala almadıysanız, S4 ya da Z yerine Z1 ile G2ye bakın derim.

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bu cihazlardan birini alma hayalini kurarken bütçe kalın geldiği için babam iphone 4 aldı bana :D