Xperia Tipo Aldım :)

Sponsorlu Bağlantılar

ali54st

Üye
temple run brave bu oyunu kasması garip çünkü adroiti baya yüksek 4.0 yani yardımın için saol renkleri fln iyimi telefonun

Xelord

Xelord

Üye
temple run brave bu oyunu kasması garip çünkü adroiti baya yüksek 4.0 yani yardımın için saol renkleri fln iyimi telefonun

Kardeş sen android 4.0a takılma o işler öyle olmuyor. 300-500arası diyorsun bu telefon iyidir o aralıkta, arkadaşın da dediği gibi gidip ace filan alma. Ama 300-500arası hiç bir telden yüksek performans bekleme yapacak, bir şey yok ne yazık ki. Her türlü kasma olacaktır yapacak bir şey yok.

ali54st

Üye
haklısın fiyat aralığı düşük olduğu için telefon perfonmasıda düşük olacak saol yardımın için

ugur1000

ugur1000

Üye
    Konu Sahibi
tipo okadarda fena değil zaten oyun canavarıysan 3" lere bakmassın bile ;)

- - - Eklendi - - -

temple run sanırsam uyumsuzluk var galiba çünkü 1.5 gzh lik a9 tabletimde bile kasıyordu
renkler iyi ekran canlı
orta seviye oyun istiyosan al lakin normal kullanımda kasmanın k sına rastlamıyosun ;)

Xelord

Xelord

Üye
haklısın fiyat aralığı düşük olduğu için telefon perfonmasıda düşük olacak saol yardımın için

Bütçem bu kadar diyorsan tipo iyidir, galaxy mini 2 ne kadar bilmiyorum ama o biraz daha iyi bak fiyatlarına.

ali54st

Üye
yardımın için saolda herkes 300 ile 500 arasında tel öner diyince hep galaxy mini 2 veya tipo diyo ömzelliklerine baktım tiponunkiler daha yüksek ama aklıma takılan şey şu androitin 4.1 olması iyi bişimi kötümü yada bi yararı yokmu çünkü mini ikinin 2.3 yani baya düşük tipodan yardımcı olursanız sevinirim

- - - Eklendi - - -

bide temple run brave oynanamıyacak kadar çokmu kasıyo yoksa aradabimi kasıyor

ugur1000

ugur1000

Üye
    Konu Sahibi
sen androite çok takılma ;)
temple run 4.0 la uyumlu deil diye kasıyo galiba o çözülür zaten bir brave de HAFIF derece kasıyo diğer sürümlerde srun yok

fedaiman1126

Üye
dahili depodakileri bellek kartına
taşıyamıyorum, bana çok sorun çıkarıyor, onerebileceginiz herhangi bişey var mı, teşekkürler..

ali54st

Üye
yardımınız için saolun

Xelord

Xelord

Üye
yardımınız için saolun
Tipo iyidir bence, galaxy miniyi salla sen ;) Bütçen bu sonuçta işini görecek bir telefondur. Android 4.0 olması iyi bir şey ya kötü değil de mini 2 4.1 alacakmış, diye okudum yanlış mı okudum acaba şaşırdım açıkcası. Tipo 4.1 almaz.
Neyse bak birbirine yakın telefonlar sen telefonu alacağın yere git. Al eline ikisini de bir bak hangisi içine sinerse hangisi daha güzel görünüyorsa onu al, derim. Çok farklı değiller zaten.

ali54st

Üye
saol bn yarın gidip bi bakıcam :)

Ownexry

Üye
bende daha dün yeni aldım usta xperia tipo cok memnunum fakat 3d tema bulamadım varsa bildigin link atarmısın saol hayırlı olsun ;)

fedaiman1126

Üye
ben bu telefonu almayı düşünüyorumda oyun oynamak için açıkcası snce bu telefonu almalımıym oyun kaldırmı yani güzel oyunları ve kasmamaıs gerekiyor yardımcı olurmsun bana

ben tipo kullanıyorum pes12 ve most wanted sorunsuz çalışıyor

- - - Eklendi - - -

beyler tipo kullanıyorum dahili depolamadaki oyunları bellek kartına kopyalayamıyorum yardım eder misiniz sağolun.

canermutluer

canermutluer

Üye
Arkadaşım hayırlı olsun :D Bende 300-500 tl arası tel arıyordum samsung dan vazgeçmem diyordum ve mini 2 almak vardı aklımda ama media markta xperia tipo yu görene kadar :D ewe gelip bayağı bir araştırma yaptım ve özelliklerinin mini 2 den iyi olduğunu gördüm hem özellikleri yüksek hem bütçeye uygun sen önerirmisin xperia tipo yu ?? :D

avast

avast

Üye
Netten izlersen kardesim mini2 yi tum bench markt testlerinde xperiaya 300 puan civari fark atiyor lg l5 ede 500 puan civari fark atiyorur ha tabi senin bilecegin ben performans testlerini izledim mini2 aldim ki daha mini2 ye jeally bean gelecek sammobilede yazana gore 22 nisanda ace2 ye gelicek mini2 yede jeally bean hazirliklari neredeyse bitti demisler

Üst Alt