Xperia™ Z3 Home Launcher v7.0.A.0.14

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Xperia™ Z3 Home Launcher v7.0.A.0.14
Android cihazlar için geliştirilmiş Xperia Z3 ev ekranıdır. Android 4.2 ve üzeri gerektirir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mesut1979 ve Bahadir_fb

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: eline sağlık

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk:

SHS

SHS

Üye
4.4 istemeyeydi iyidi :D

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
0MG90

0MG90

Üye
:tşk:

mesut1979

Üye
Cok tesekürler arkadas baya güzel calisiyor

Invoke

Invoke

Üye
Tam paylaşmak için girmiştim. :D :D

4.4 değil 4.2+ istiyor, portlayan yakında 4.1 için ve eğer mümkünse 4.0 için de portlayacağını yazmış.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Tam paylaşmak için girmiştim. :D :D

4.4 değil 4.2+ istiyor, portlayan yakında 4.1 için ve eğer mümkünse 4.0 için de portlayacağını yazmış.

Benim paylaştığım burada;

Evet 4.2 üzeri çalışıyor sanırım düzenledim.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
ben ling de hiç boş durmuyor. :D 4.4+ demiş bu. :hmmm neyse denesinler :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Benim telefona uymadi yaww :D

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Mobilden indiremiyorumİndirme yöneticisiyle falan indir diyor buNefret ediyorum bu tür dosya paylaşım sitelerinden. Zippyshare yada mediafire çok iyi

Invoke

Invoke

Üye
Yoo, sorunsuz iner.

tiki kaldır indir, tusfilesta.
dev hostta bir kere ad girer iptal et, sonra indir.

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Tiki kaldırınca indirmeye tıklanmadı. Neyse xda dan indirdim ve beğenmedim simgeler küçük duruyor. Google asistan launchere alışmışım küçük simge sevmiyorum.Gerçi yukarıdaki ekran görüntülerinde simgeler büyük duruyor. Bende niye küçük oldu ki

Invoke

Invoke

Üye
Normalde küçük başta ayarlayamamışlar. Benim attığım linkde 1.4de fixlemiş simgeleri v1.3 indirirsen büyük olur.

mesut1979

Üye
Normalde küçük başta ayarlayamamışlar. Benim attığım linkde 1.4de fixlemiş simgeleri v1.3 indirirsen büyük olur.

Benim telefonda baya büyük duruyor sanki iconlar birbirine sikistirilmis gibi ekranin altinda ve üstünde nerdeyse bir parmak kalinligi kadar bosluk kaliyor.

Invoke

Invoke

Üye
Benim telefonda baya büyük duruyor sanki iconlar birbirine sikistirilmis gibi ekranin altinda ve üstünde nerdeyse bir parmak kalinligi kadar bosluk kaliyor.

Sorunu olanlar var ya, yazıyorlar zaten adam da düzeltmeye çalışıyor. Çözünürlüğe göre fark oluyor bir de ekran üzerinde değilse tuşların(s4/note3 falan gibi) üstteki linke git. nonavbar olanı indir. Ama galiba nonavbarda da boşluklar kalıyormuş. :hmmm

Bende çok iyi :D

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
SHS

SHS

Üye
Bende dicektim bunu nasıl portlarız :ehe

mesut1979

Üye
Zaten benim ekran 4.7 eger one m8 olsa tam olur ekranin kücüklügenden oluyor.

Invoke

Invoke

Üye
Ekranın 4.7" olmasıyla alakası yok.

Üst Alt