Xiaomi redmi note 8

Sponsorlu Bağlantılar

sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi redmi note 8
selam arkadaşlar telefona arama mesaj whatsap vs bir yerden mesaj yani bildirim gelince örnek whatsapp'dan bildirim gelince 4 adet bildirim geliyor ama mesajları actıgımda 1 adet mesaj var cevapsız aramalarda 2 adet arama var lakin tuş klidini actıgımda 1 tane cevapsız arama görünüyor bu bildirim olayını çözebilen varmı arkadaşlar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Benimde ilk gözüme çarpan o oldu, acaba son güncellemeyi yüklediniz mi?

• Beğen
Tepkiler: Selim Baltaci
sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
evet yukledım MIUI Global 11.0.3
cok kurcaladım telefonu ıcınden cıkamadım umarım guncellemedır duzeltırler

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
bende geri bildirim attım ama dönüş yapmadılar henüz şimdi canlı destek ekibine yazıcam umarum düzelir

• Beğen
arslan3332

arslan3332

Üye
Bildirimler menüsünde farklı farklı bildirim seçenekleri var onları ayarlayıp denedin.mi?

• Beğen
sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
Denedim ama birinde bildirim gelmiyor birinde bildirim sesi geliyor ama kilit ekranında göstermiyor biraz karışık yada ben karıştırdım

• Beğen
berk09

berk09

Üye
ArkadaşlarNot 8 yurtiçi bende yeni aldım.Bildirim ışığı yokmu bu telefon da.. Tüm ayarları yaptım olmadı

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ArkadaşlarNot 8 yurtiçi bende yeni aldım.Bildirim ışığı yokmu bu telefon da.. Tüm ayarları yaptım olmadı
İşaretlediğim yerde mevcut. Ayarlarda bildirim ışığı seçenekleri mevcuttur.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
berk09

berk09

Üye
Xioami Redmi Not 8 benimki pro modeli değil.Bildirim geldiğinde ışık yanmıyo orda

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Xioami Redmi Not 8 benimki pro modeli değil.Bildirim geldiğinde ışık yanmıyo orda
Pro diye demek istemedim aynı cihazdan bende de var o bölgede olduğunu göstermek istedim, günışığında çok belli olmayabilir. Şarja takınca elinizle kararı oluşturun o bölgede yandığını görebilirsiniz. Eğer ayarlar açık ve yanmıyorsa sıkıntı var demektir.

derya1978

Üye
ayarlar bildirimler kısımından

seslere titreşime led ışığı kullamına izin ver seçili olmalı tüm istediğiniz uygulamalarda

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Genelde 3.Part Uygulamalara İzin Verilmediği İçin Bazı Cihazlar Mesaj Gelince Ekranı Dahı Uyandırmaz

berk09

berk09

Üye
Arkadaşlar teşekkür ederim ama naptiysam olmuyo kafayı yicem

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sıfırlama yapmaktan yada yazılımı tekrar yükleyeme yapmanız gerekiyor gibi, ikinci el bir cihaz mı? Eğer servis görmüş ise önceki sahibine ulaşıp sormak daha hızlı çözüm sağlayabilir.

berk09

berk09

Üye
Sıfırlama yapmaktan yada yazılımı tekrar yükleyeme yapmanız gerekiyor gibi, ikinci el bir cihaz mı? Eğer servis görmüş ise önceki sahibine ulaşıp sormak daha hızlı çözüm sağlayabilir.
Sıfırlayınca oldu Teşekkürler 👍

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
sado_27

sado_27

Üye
    Konu Sahibi
Yeni güncelleme yapıpda bildirimlerde hata alan varsa. Telefonu sıfırlasın whatsapta bildirim gelmiyorsa uygulamalardan whatsap bildirimlerini açsın format atmadan düzelmiyor bilginize benimki düzeldi. Sanırım eski romun üstüne yeni güncelleme yapınca karışıyor whatsapta mesajlarda aramalarda birden fazla bildirim geliyordu ama açınca tek bildirim var o hatada düzeliyor .sıfırlayınca mi hesap istiyor bilginize

Üst Alt