Telefon Tavsiyesi xiaomi mi3 veya oppo find 7

Sponsorlu Bağlantılar

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
o zaman hepsınden getırteyım bır tane begendımı alırım.dıger ıkı modelıde kardesıme yegenım alır.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
o zaman hepsınden getırteyım bır tane begendımı alırım.dıger ıkı modelıde kardesıme yegenım alır.
bencede istersen sat bayaa para eder demedi deme en az hepsinden 200er lira kar edersin

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
bencede istersen sat bayaa para eder demedi deme en az hepsinden 200er lira kar edersin
bakalım o zaman 3 soyledım getırecek oppo fınd7 oneplus one mıu3 hepsıde 64 gb olacak. fınd7 ben alırım gerısıne bakarız o zaman

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
valla şanslı adamsın
note 2 almıstım onu babama verdık ben telefonsuz kalınca baktım arastırdım bıraz bu modellerı gordum baktık oda turkıyede yok. enısteye sordu gelırken ıhtıyacınız olan bırsey varsa getıreyım dıye bende verdım sıparıslerı.bıraz once verdık 10 gun sonra hepsı elımde olacak. ınsallah nadır bulunan olan 3 model bırdenbelkıde begenmezlerse boyutuna bakıp satabılırızde ona gelınce bakarız satarsam buraya ılan verırımbu oppo n1 hakkında bılgısı olan varmı acaba ? o nasıl bunların yanında

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
Mi3 bnce

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Redmi note nasil acaba ? Bir tanede ondan geliyormus? Biraz inceledim ama fiyatina gore iyi bir telefon galiba

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Redmi note nasil acaba ? Bir tanede ondan geliyormus? Biraz inceledim ama fiyatina gore iyi bir telefon galiba
s4 ten, iyi antutuda pek iyi değil mi3e göre ama kullanımda htc m8 lg g3 le yarışır bende almaya karar verdim bir satıcı buldum türk ama bir türlü irtibata geçemedim ben satın alabilirim sana geleni

ölümüne

ölümüne

Üye
Oppo find 7yi gözünüz kapalı alın, hiç düşünmeyin. One plus one 64 gb da fiyatına göre çok alınabilir bir cihaz.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Oppo find 7yi gözünüz kapalı alın, hiç düşünmeyin. One plus one 64 gb da fiyatına göre çok alınabilir bir cihaz.
çok zor oneplusı almak trye getirtme şansı az sanırsam pek fazla üretilemiyor

ölümüne

ölümüne

Üye
Davetiye ile satıldığı için alan bir türk bulursanız olabilir :)

ölümüne

ölümüne

Üye
normal fiyat 16gbde 299$ adamlar 380$ dolara satıyo gene uygun bir fiyat aslında ama türk satıcı bulmak zor
Yanlış anladınız, alan kişiye davet hakkı veriliyor. Hak verecek birini bulabilirseniz demek istemiştim.

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Yanlış anladınız, alan kişiye davet hakkı veriliyor. Hak verecek birini bulabilirseniz demek istemiştim.
valla ben resmi oneplus sitesine kaydoldum almak için ingilizce yazıyor çeviriden de anlamadım biraz açabilir misin zahmet olmazsa

ölümüne

ölümüne

Üye
valla ben resmi oneplus sitesine kaydoldum almak için ingilizce yazıyor çeviriden de anlamadım biraz açabilir misin zahmet olmazsa
Ben açıp okumadım fakat satın alan bir iki kişinin yorumlarını okumuştum. Satın alan üyelere sanırım belirli sayıda davet hakkı veriliyormuş, o hakları verdikleri kişiler direkt sipariş verebiliyormuş. Fakat ne kadar doğru bilmiyorum. Davet hakkı verecek birini bulursunuz belki demek istemiştim yani.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Ben açıp okumadım fakat satın alan bir iki kişinin yorumlarını okumuştum. Satın alan üyelere sanırım belirli sayıda davet hakkı veriliyormuş, o hakları verdikleri kişiler direkt sipariş verebiliyormuş. Fakat ne kadar doğru bilmiyorum. Davet hakkı verecek birini bulursunuz belki demek istemiştim yani.
anladım

ender seven

ender seven

Üye
arkadaslar 1200TL e aldım pasaport kayıtlı cıhaz harıka bısey himtorya.com dan aldımarkadaslar 1200TL e aldım pasaport kayıtlı cıhaz harıka bısey himtorya.com dan aldımarkadaslar 1200TL e aldım pasaport kayıtlı cıhaz harıka bısey himtorya.com dan aldım

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
arkadaslar 1200TL e aldım pasaport kayıtlı cıhaz harıka bısey himtorya.com dan aldımarkadaslar 1200TL e aldım pasaport kayıtlı cıhaz harıka bısey himtorya.com dan aldımarkadaslar 1200TL e aldım pasaport kayıtlı cıhaz harıka bısey himtorya.com dan aldım
kardeş insan olan bir kerede anlar 3 kere yazmana gerek yok :D

• Beğen
Tepkiler: Dede ve aLoNeAnqe
Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
oppo find 7 guzlmis aslinda baya dikatli bakmamisim daha once :)

Üst Alt