Telefon Tavsiyesi xiaomi mi3 veya oppo find 7

Sponsorlu Bağlantılar

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
xiaomi mi3 veya oppo find 7
selam arkadaslar ıkı haftaya kadar yurtdısından akrabam gelecek sızce mi3 yoksa oppo fınd7 mı aldırayım. yardımcı olursanız eksı yada artı yonlerını soyleyerek sevınırım.tesekkurler

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
xiaomi antutuda daha iyi htc m8inde üstünde fakat oppo7 yeni çıktığı için yeni özellikleri taşyordur hangisi ucuzsa onu al derim

Alper1045

Alper1045

Üye
Oppo derim, özellikleri daha iyi, xiaomi'ye rom yüklemek sıkıntılı diye biliyorum. Oppo'ya cyonogen yükleyebiliyorsun. Bence oppo'nun romu daha güzel.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
kaça alcan fiyat önemli tabi

0MG90

0MG90

Üye
Oppo Find 7 kesinlikle

fk555897

fk555897

Üye
Bence Oppo Find 7 al.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Oppo Find 7

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
xıaomı mı3 64 gb 900 oppo fınd 7 1100 tl denk gelıyor.buna gore oppo fınd 7 alıyorum.. bayramdan once elımde olacak gelırken getırecek.bır tanede oneplus one var mıs sızce o nasıl tavsıye edermısınız.bır akrabam daha telefon ıstıyor onun ıcınde onu alsak

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
xıaomı mı3 64 gb 900 oppo fınd 7 1100 tl denk gelıyor.buna gore oppo fınd 7 alıyorum.. bayramdan once elımde olacak gelırken getırecek.bır tanede oneplus one var mıs sızce o nasıl tavsıye edermısınız.bır akrabam daha telefon ıstıyor onun ıcınde onu alsak
Sony Xperia Z2, yüksek özelliklerinin yanı sıra yeni nesil amiral gemilerine göre oldukça iyi bir pil performansına sahip. Cihaz daha önce Phone Arena’nın özel web-script çalıştırarak yaptığı pil ömrü testlerinde 8 saat 10 dakika gibi iyi bir skor elde etmişti.

Aynı testi OnePlus One akıllı telefona uygulayan Phone Arena, Xperia Z2’nin 3200 mAh piline karşı bu cihazdan da oldukça iyi bir skor elde etti. 3100 mAh pil gücüne sahip OnePlus One, 8 saat 5 dakika gibi şaşırtıcı bir skor elde etti.

Listede Samsung Galaxy s5 2800 mAh pili ile 7 saat 38 dakika ile üçüncü, HTC One M8 ise 2600 mAh pili ile 7 saat 12 dakika ile dördüncü oldu. Pil alanında iyi olan LG, LG G3 ile bu başarıyı yakalayamadı gibi görünüyor. 3000 mAh pil gücüne sahip LG G3, listede 6 saat 14 dakika ile son sırada yer aldı.

ISIMZAMAN
YÜKSEK IYIDIR
[TBODY] [/TBODY]
SONY XPERIA Z28h 10 dk (Mükemmel)
ONEPLUS BIR8h 5 dk (Mükemmel)
SAMSUNG GALAXY S57h 38 dakika (Mükemmel)
HTC ONE (M8)7h 12 dakika (Mükemmel)
LG G3
[TBODY] [/TBODY]
oneplus daha iyi ram 3gb. oppo sanırsam 2 ydi 3lük modeli var mı bilmiyorum
16 GB
SILK WHITE

$299 BUY
64 GB
SANDSTONE BLACK

$349 BUY fiyat bubuda antutu

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z2, yüksek özelliklerinin yanı sıra yeni nesil amiral gemilerine göre oldukça iyi bir pil performansına sahip. Cihaz daha önce Phone Arena’nın özel web-script çalıştırarak yaptığı pil ömrü testlerinde 8 saat 10 dakika gibi iyi bir skor elde etmişti.

Aynı testi OnePlus One akıllı telefona uygulayan Phone Arena, Xperia Z2’nin 3200 mAh piline karşı bu cihazdan da oldukça iyi bir skor elde etti. 3100 mAh pil gücüne sahip OnePlus One, 8 saat 5 dakika gibi şaşırtıcı bir skor elde etti.

Listede Samsung Galaxy s5 2800 mAh pili ile 7 saat 38 dakika ile üçüncü, HTC One M8 ise 2600 mAh pili ile 7 saat 12 dakika ile dördüncü oldu. Pil alanında iyi olan LG, LG G3 ile bu başarıyı yakalayamadı gibi görünüyor. 3000 mAh pil gücüne sahip LG G3, listede 6 saat 14 dakika ile son sırada yer aldı.

ISIMZAMAN
YÜKSEK IYIDIR
[TBODY] [/TBODY]
SONY XPERIA Z28h 10 dk (Mükemmel)
ONEPLUS BIR8h 5 dk (Mükemmel)
SAMSUNG GALAXY S57h 38 dakika (Mükemmel)
HTC ONE (M8)7h 12 dakika (Mükemmel)
LG G3
[TBODY] [/TBODY]
oneplus daha iyi ram 3gb. oppo sanırsam 2 ydi 3lük modeli var mı bilmiyorum
16 GB
SILK WHITE

$299 BUY
64 GB
SANDSTONE BLACK

$349 BUY fiyat bubuda antutu
sonuc olarak neyı onerıyorsun ?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
valla kardeşim eğer oneplusun 64 gb 750tl den ucuza denk geliyo imeisi filan 800-850 olur xiaomi imei ile 1000i oppo 1200 civarı olur en ucuz bu bence al en iyi performansta bunda arkadaşların görüşlerini de al bende yeni gördüm almaya karar verdim bu teli
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
telin kapanışı 2 sn açılışıda 2sn sürüyo4k çekim de var

szqn55

szqn55

Üye
alabilrsen birtane de bana al derim

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
1 hafta sonra gelecekler tatıle konusmam lazım fransadan gelıyorlar eger bulabılırse baska fransadan yazarım buraya

PriZm

PriZm

Üye
Xiaomi Mi3.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Evet eski ama yazılımı ve genel donanım kalitesi üstün.Donanım seviyesi olarak Oppo Find 7 daha iyi tabi.
doğru yazılımı her androidden gene iyi bence ama eksikleri var diğerlerine göre ayrıca oppoya ve diğerine stock yapabilir miu

bayramq

bayramq

Üye
    Konu Sahibi
oneplus aldırayım ?herkes bırsey soyluyor ama kafam karıstı.

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
oneplus aldırayım ?herkes bırsey soyluyor ama kafam karıstı.
oneplus aldır dediğim fiyata bulursan bulamzsan oppo ya da istediğin al bunlar türkiye de kapışılıyo adam xiaomi mi3ün ikinci elini 1050 liraya satıyor olmazsa satar bir üst modelini alırsın istediğinin

Üst Alt