Xiaomi Mi A3 Aldım

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi Mi A3 Aldım
Güzel telefon sorusu olan varsa sorabilir

• Beğen
Tepkiler: arslan3332

arslan3332

arslan3332

Üye
Hayırlı olsun ...
Fiyat ve aldığın mağaza ismi nedir? Standart olan soruyu sorayım 720p dezavantajını hissettiriyor mu? Birde ekran sürelerini detaylı atabilirsen almayı düşünenlere yardımcı olur.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun ...
Fiyat ve aldığın mağaza ismi nedir? Standart olan soruyu sorayım 720p dezavantajını hissettiriyor mu? Birde ekran sürelerini detaylı atabilirsen almayı düşünenlere yardımcı olur.
Daha yeni şarj ettim ama çok şarj da bekletmedim doldu çıkardım 1bucuk saate falan
Ekranı güzel bence güzel çalışıyor askerdeyim yalniz güncelleme falan yapamadım daha Hepsiburada 1600e aldım

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Öncelikle hayırlı olsun. Ancak daha göze batmayacak saklaması daha kolay bir telefon alsaydın askerde yakalanma korkun olmazdı. Yakalanırsan askeri mahkemeye sevk ederler ve askerlik bir sene uzar. Bitlis te askerlik yapmış biri olarak her gün telefon yakalatanların dava dosyalarını görüyordum. Öyle heryerde telefonu çıkarıp durma. Arama olduğu gün en olmayacak yere sakla. Detaylı aramada bulurlarsa daha kotu olur. Benim devrelerim çok iyidi ve birbirimizi hep kollardik. Bende telefon kullandim Tekrar hayırlı olsun ve hayırlı teskereler.

• Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Buğra

Buğra

Admin
Hayırlı olsun :oke:

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
arslan3332

arslan3332

Üye
Twitter'da gezerken şöyle bir video gördüm buraya da bırakayım teknoloji bazen madurda edebilir dikkat etmek lazım.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Twitter'da gezerken şöyle bir video gördüm buraya da bırakayım teknoloji bazen madurda edebilir dikkat etmek lazım.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Nasıl iptal edecez engelliyecez

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Senin aslında orada bu telefonu kullanman bile doğru değil. Çünkü internete girdiğin her an konumunu açık bir şekilde belli ediyorsun. Sana tavsiyem asker telefonundan alıp uzun kısa fark etmez idare etmen. Çünkü yukarıda da yazdığım gibi askeriyenin şakası olmaz. Yakalandığın an başın çok ciddi derde girer. Bir telefon için askerliğini yakmana değmez. Askerliğin uzarsa siciline de işleniyor, askerlik bitince iş de bulamazsın. Bende kullandım ama sonradan pişman oldum.

phasan

phasan

Üye
Askerde kullanmak sıkıntı olabilir asker telefonu kullanmanı tavsiye ederim

Üst Alt