Xiaomi Mi 9T Pro Root Atma ve TWRP Yükleme


Buğra

Buğra

Admin
Mi 9T serisinde yer alan ve dünyadaki en uygun fiyata sahip Snapdragon 855 işlemcili amiral gemilerinden birisi Mi 9T Pro hem tasarım hemde donanım anlamında üst düzey özellikleri oldukça uygun bir fiyata kullanıcılara sunuyor. Şuanda ülkemizde de resmi Xiaomi garantili olarak satılan telefonun bir hayli popüler olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuda sizlere Mi 9T Pro root atma ve Mi 9T Pro twrp yükleme işlemlerinin nasıl yapılacağını kısaca anlatacağım.

Öncelikle BURAYA tıklayarak Mi 9T Pro bootloader kilidi açma işlemini yerine getirin. Sonrasında BURAYA tıklayarak adb driver dosyalarını bilgisayarınıza yükleyin. Bu konuda yer alan işlemlerin ardından telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com sorumlu değildir. Her ihtimale karşı dosyalarınızı yedek almayı unutmayın.

Xiaomi Mi 9T Pro TWRP Yükleme

İlk olarak BURAYA tıklayın ve Mi 9T Pro twrp dosyasını indirerek adb klasörü içerisine atın. Dosya adının recovery.img olduğundan emin olun. Telefonu kapatın. Ses kısma + güç tuşlarına basılı tutarak telefonu fastboot moduna alın ve kabloyla bilgisayara bağlayın. CMD aracını adb klasörü içerisinde açın. Aşağıdaki kodları sırasıyla yazarak enter tuşuna basın. Bu sayede Mi 9T Pro twrp yükleme işlemi başlayacak ve birkaç saniye içerisinde bitecektir.

Kod:
fastboot devices

fastboot flash recovery recovery.img
Xiaomi Mi 9T Pro Root Atma

Yukarıdaki işlemleri bitirdikten sonra BURAYA tıklayarak Mi 9T Pro root atma için gerekli olan Magisk dosyasını indirin ve telefonunuza atın. Telefonunuzu tamamen kapatın. Ses açma + güç tuşlarına basılı tutarak twrp menüsünü açın. İndirmiş olduğunuz Mi 9T Pro root dosyasını yükle veya Install kısmından seçerek yükleyin ve telefonunuzu yeniden başlatın.
 
  • Beğen
Tepkiler: vedat87 ve Mesut Aktaş


Üst Alt