Telefon Tavsiyesi Xiaomi hongmi 1s redmi note alinir mi

Sponsorlu Bağlantılar

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi hongmi 1s redmi note alinir mi
Arkadaslar oncelikle yanlis yere konu actiysam ozur dilerim hepiniz bilirsiniz xiaomi turkiye ye gelecek benimde 600-700 gibi max butcem var bu iki telefonu beklemeli miyim yoksa baska cihaz mi alayim lutfen yardim edin

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
çok zaman var gelmesine asus al sen

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
asusu ben de begendim ama almayi dusunmuyorum tesekkurler yinedeyok mu cevap veren

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Fiyat olarak 600-700 civarında görmüştüm pasaport kayıtlı olanları.Türkiyeye gelir mi gelirse fiyatı ne olur bilemem.Yazılım konusunda çokta iyi olmadıklarını duydum ve malzeme kalitesi vasat olarak nitelendirilmiş bir incelemede.Benim tavsiyem o paraya Türkiye'd satılan en iyi fiyat performansa sahip Motorola Moto G alman.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
şuan redmi note ile yaziyorum müthiş tel

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
oyun performansi nasil redmi note un bazi incelemelerde yuksek ayarda kasiyoroyun performansi nasil redmi note un bazi incelemelerde yuksek ayarda kasiyor oyunlar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
GT racing 2de kasma yok başka oyun yükleyemedim ama650 liraya fazlasıyla değdi GM discoya5 ceker

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
o kesin de asphalt 8 fln deneme imkaniniz var mi bi de batarya omru nasil mesut cevik in incelemesinde batarya cok kisa gidiyor dedi bu arada ozur dilerim cok soru sordum mazur gorun

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Şarj oldukça hızlı doluyor bitimi tam denemedim ama LG g2den iyi geldi oyun yüklersen yazarım

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bi sorum daha var ama sizdeki versiyon 1.4 ghz mi yoksa 1.7 mi bir de ram 1 mi 2 mi

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
RAM 2 işlemci 1.7 asphalt 8 en yuksek ayarda kasma yok ama FPS titremesi var birqz

• Beğen
Tepkiler: nokia 603

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim maxicep ten aldiniz degilmikulaklik performansi nasil mesut bey kotu demiskulaklik performansi nasil mesut bey kotu demis baslar biraz onemli benim icin

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Denemedim ama onun kodu var girince düzeliyor

• Beğen
Tepkiler: nokia 603

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurkertesekkurker

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe