Xiaomi hangi modellere Android Q güncellemesini verecek?

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Xiaomi hangi modellere Android Q güncellemesini verecek?
Xiaomi'nin Android Q yol haritası belli oldu. Xiaomi hangi modellere Android Q güncellemesini verecek?

Xiaomi ilk olarak Mi9, Mi Mix 3 5G ve Redmi K20 Pro modellerini Android Q Beta programına dahil etmişti. Şimdi ise Xiaomi'nin Android Q güncellemesi alacak diğer cihazları belli oldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Gelen bilgilere göre yılın son çeyreğinde Android Q güncellemesini alacak Xiaomi modeller:
  • Mi 8
  • Mi 8 Pro
  • Mi 8 Explorer Edition
  • Mi Mix 2S
  • Mi Mix 3
  • Redmi K20
  • Mi 9 SE
2020 ilk çeyreğinde Android Q güncellemesini alacak Xiaomi modeller:
  • Redmi Note 7
  • Redmi Note 7 Pro

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir, Murat Alper ve TheNightMare.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Xiaomi Redmi K20 Pro, Android 10 güncellemesini aldı. Bugün ise POCO F1, Xiaomi Mi 6, Mi 8 ve Redmi Note 5 modelleri için Android 10 tabanlı Custom ROM yayınlandı. Bakalım diğer Huawei cihazlar Android güncellemesini ne zaman alacak.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Note 6 pro listede yok ama dert değil. Custom romlar sağolsun.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
'Redmi Note 7' ne zaman alacak bakalım ve ve nasıl olacak :hmmm

Ozan

Ozan

Admin
Xiaomi Mi 8 Lite almıyor sanırım. :box

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
'Redmi Note 7' ne zaman alacak bakalım ve ve nasıl olacak :hmmm
Note 7 alır. 2020 ikinci çeyrek gibi verirler gibime geliyor. Ama Note6 pro üçüncü yada dördüncü çeyreğe kalır gibime geliyor.

Gerçi gelse bile orjinal romda duramam ben. (Normal romda kamera çalışmıyor. Caf sürümlü Custom romda çalışıyor kamera.)

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Note 7 alır. 2020 ikinci çeyrek gibi verirler gibime geliyor. Ama Note6 pro üçüncü yada dördüncü çeyreğe kalır gibime geliyor.

Gerçi gelse bile orjinal romda duramam ben. (Normal romda kamera çalışmıyor. Caf sürümlü Custom romda çalışıyor kamera.)
Kamera olarak XDA Geliştiricileri'nin yapmış olduğu Google Camera kullanıyorum. PORTRE çekimlerinde kendi kamerasından 📷 daha başarılı çekimler yapıyor. Ama, Yapay zeka desteği sadece kendi kamerasında çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Oda bir şey mi benim telefona hala Android güncellemesi vermedi hala 7.1.1 deyim :kop2:

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
redmi 6 almayacak sanırım? :hmmm

Ozan

Ozan

Admin
Mi 8 Lite yok sanırım yine kayırdılar sistemin kaldıracak olmasına rağmen 🧐

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Android 7.1 ile çıktı. Android 8 verildi. MIUI arayüzünü de 10 a kadar güncellediler. Çok bile destek vermişler. MIUI 11 arayüzünü de verirler. Android 9 ve 10 custom romlarla kullanırsınız.

Mi 8 Lite yok sanırım yine kayırdılar sistemin kaldıracak olmasına rağmen 🧐
Bu lite modelleri ana serilerin hep üvey evlatları oldu. Donanım güçlü bile olsa sana güncelleme yok diyorlar.

redmi 6 almayacak sanırım? :hmmm

custom Romlarla devam ederiz. Offical olan rom dağıtıcıları çok nasılsa.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Android 7.1 ile çıktı. Android 8 verildi. MIUI arayüzünü de 10 a kadar güncellediler. Çok bile destek vermişler. MIUI 11 arayüzünü de verirler. Android 9 ve 10 custom romlarla kullanırsınız.

Hayır hala 7.1.1de hiç 8 kimseye vermediler

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Halla halla ben 8 aldı diye hatırlıyorum. Bu işte bir terslik olmasın. Bir bakim ya.

Evet 8 almamış direkt 9 verecekler. Cihaz canavar gibi iken almaması saçmalık olurdu
  • Xiaomi Mi Max 2 – Eylül veya Kasım tarihleri arasında güncellemeyi alacak.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper

Üst Alt