Duyuru Xiaomi 5G Destekli Yeni Bir Telefon Tanıtmaya Hazırlanıyor


eren3271

eren3271

Moderator
Xiaomi, bu sene içerisinde Mi Mix Alpha ve dünyanın en uygun 5G destekli telefonu Mi 9 Pro 5G'nin tanıtımını gerçekleştirmişti. Ortalıkta dolaşan söylentilere göre Xiaomi, bu ayın sonunda yeni bir telefon modeli ile birlikte Mi TV 5 televizyonunu piyasaya sürecek.

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, bu sene içerisinde yaptığı teknolojik cihazların tanıtımına doymamış gibi duruyor. Dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi olan şirket, yıl başından beri tanıttığı telefonlar ile birçok akıllı telefon kullanıcısının ilgisini çekebilmeyi başarmıştı.

Özellikle dünyanın en ekonomik 5G akıllı telefonu ile gönülleri fetheden Xiaomi, bir başka akıllı telefon modeli olan Mi Mix Alpha ile 'yok artık' dedirtmişti. Tamamen çerçevesiz olan bu akıllı telefon modeli, sektöre yeni bir soluk getirecek cinstendi ancak bunlar Xiaomi'ye yetmiş gibi durmuyor. Şirket, söylentilere göre ekim ayının sonuna doğru yeni bir akıllı telefon ile birlikte Xiaomi Mi TV 5 modeli çerçevesiz televizyonunu piyasaya sürecek.
 
  • Beğen
Tepkiler: muratalperr55


Üst Alt