x2-02 nin en büyük sorunu bu. Olmuyorrrrrr

Sponsorlu Bağlantılar

tgm_kara

Üye
    Konu Sahibi
x2-02 nin en büyük sorunu bu. Olmuyorrrrrr
Arkadaşlar ben nokia x2-02 dual kullanıyorum. Bu illette güvenli bağlantı oluşturuluyor diye bişey çıkıyor kendi tarayıcısı nokia xpressi açtığımda. Biraz bekliyor ondan sonra güvenli bağlantı oluşturulamıyor diyor ama kendi yüklediğim tarayıcıları açtığımda internete sorunsuz giriyor. Ama orjinal tarayıcısını kullanamadığım için youtube gibi sitelere giremiyorum. Bu sorunun çözümünü bilen varmı? Yardım lütfenn.
Bi yardımcı olun lütfennnnn
Bilen biri yokmu ya yada fikri olan
Koca sitede kimse bilmiyomu yani şimdi

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben X2-00 kullanıyorum . Bu telefonda internet menüsünde tarayıcı olarak opera var . Koleksiyonda ise exprees var ( çalışmıyor zaten ) ayrı yeten internet menüsünde temel işlevde çalışan tarayıcı var . Internet menüsünden anasayfa diyerek veya 0 tuşuna basılı tutarak o tarayıcı açabilirsiniz . Siz herhangi bir farklı tarayıcı yükleyeseniz bile , youtubedan videoyu o tarayıcı açar . Built - in browser diye geçiyor opera mini mod 4.2 de
Demek istediğim xprees tarayıcı da sonradan yükleme. Asıl tarayıcı bu built in browser adlı olan .
Uzun zamandır opera mini mod 4.2 kullanıyorum . Ben de sizin gibi youtubedan video izlemek istediğimde . Opera soruyor ben mi indireyim yoksa built in browser (yerleşik tarayıcı ) mı açsın der . Ben de built in browser açsın dediğimde sıkıntısız açılır. Siz internet menüsünden yapılandırma ayarlarını gözden geçirin .
Az önce baktım bende ovi tarayıcı yüklü imiş bende sıkıntı çalışmıyor . Asıl soruna gelelim güvenli bağlantı hatası türk telekom sitesine girmeye çalıştım bende aynı hatayı aldım . Daha önce yer imlerinden kaydettiğim , youtube ' a girmeyi sıkıntısız yaptı . Fakat iki site arasındaki farka bak . siteler güvenlik için sertifika alır eğer cihazında o sertifika varsa erişimi sağlarsın . Bizim telefonlarda yavaş yavaş sertifika bittiği için bu tür sıkıntılar normal . Ama youtube dan video izleme sorununa birşey diyemem çünkü ben denedim sıkıntısız açtı . Opera dan girince youtube dan video açınca sıkıntı oluyor mu ?

tgm_kara

Üye
    Konu Sahibi
oluyor. opera yine beni xpress tarayıcıya yönlendiriyor.
bu ovi tarayıcıyı ben hiçbiryerde bulamadım. download.browser.ovi.com adresini gösteriyo heryer de o site de artık açılmıyor. bu ovi tarayıcıyı benimle bi şekilde paylaşabilirmisin
ovi tarayıcıyı bulup kurdum ama açılışta takılıp kalıyor. internete bağlanmıyo yani öyle kalıyo

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tarih Saatten Olmaz Heralde?

tgm_kara

Üye
    Konu Sahibi
yok tarih filan doğru hep

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ovi tarayıcı zaten çalışmıyor . Benim dediĝim tarayıcı telefonun internet menűsűnden
[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

Şeklinde youtube açıyor . Diĝer sitelere bende aynı uyarıyı alıyorum

Resimler acilmazsa

Bunlar sertifika dosyaları . Her klasörün içinde , yüklemesi için html yani internet dosyası var oradan yükle tekrar dene

tgm_kara

Üye
    Konu Sahibi
telefona bu sertifikaları nasıl yükleyebilirim

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
O klasörün içinde bir internet sayfa dosyası olacaktır . Onu açtığın zaman zaten o klasördeki tüm sertifakalar listelenir . Birinin Üstüne tıkladığında sertifika yüklensin mi diye uyarı alırsın . Evet dersin yüklemiş olursun . Telefonu ara sıra aç kapatmak gerekli

Cadillac34

Üye
Bendeki Ovi Browser olursa olur. Buyur.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ne yaptığınız sorun çözüldü mü?

bukalemun82

Üye
yazılıom güncellemesi yapın phoenxle sonra opera yükleyin sorunsuz açması lazım ve operaör servislerini arayıp internet ayalarları yapılandırmasını yaptrırın internet paketinizi kontrel ettrin bu modeller genel sorunu bu zaten başıma gelmişti sorun çöözüdü

Üst Alt