X18 ARC S android 2.3 İmei değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

celebrim

Üye
    Konu Sahibi
X18 ARC S android 2.3 İmei değiştirme
arkadaşlar günlerdir arıyorum Çinden Getirttiğim X18 Arc S MTK6573 Android telimin imei değişmesi lazım çözüm bulamadım telin özellikleri 1.2 GHZ dual core 8 mp led flash kamera wifi gps android 2.3 işletim sistemi vs.. fiyatı 330 TL yardımcı olursanız sevinirim android tel imei değişmesi ile ilgili hiçbir döküman veya software bulamadım

bir kıyak yapayım 1000lerce kaliteli android tel satıldığı sitenin ismini vereceğim yardım edecek arkadaşlara

macroasm

Üye
slm. imei değiştirebildinizmi?

bdiktepe

Üye
arkadaşlar günlerdir arıyorum Çinden Getirttiğim X18 Arc S MTK6573 Android telimin imei değişmesi lazım çözüm bulamadım telin özellikleri 1.2 GHZ dual core 8 mp led flash kamera wifi gps android 2.3 işletim sistemi vs.. fiyatı 330 TL yardımcı olursanız sevinirim android tel imei değişmesi ile ilgili hiçbir döküman veya software bulamadımbir kıyak yapayım 1000lerce kaliteli android tel satıldığı sitenin ismini vereceğim yardım edecek arkadaşlara
MerhabaAnkaradan yazıyorum. Daha önce 6516 ceplere imei yazdım. Bunların sistemi de aynı. Yalnız uygun flash kablo bulmak gerekiyor. Kablo bulabilirsen yardımcı olurum.

elessartık

Üye
Hocam bende ankaradayım ve benimde bu işlemi yapmam gerekiyor, imkanı varmıdır başarabildinizmi?

sys16

Üye
imei olayını çözdüm.

lider0634

Üye
lütfen imei konusunda bana da yardımcı olunuz teşekkür ederim.

baranusta

baranusta

Üye
aşagıdaki linkteki uygun fiyat ve arkadaş baya yardımcı oluyor tavsiye ederim

hotlock

hotlock

Üye
vay be bu cihazlara para verenler hala varmş..

furbur

furbur

Üye
imei olayını çözdüm.
Arkadaş merhaba bu nasıl çözdün şu telefonu rootlayıp imei lini halldemedik bi türlü.Telefonu pc ye hangi com porttan tanıtabildin.
Benimki 4.0.1 android yüklü geldi mtk 6573 yardımcı olurmusun acaba.
Boşta duran iki telefonum var onlarınki ile değiştirmek istiyorum.
Lütfen yardım. Google da aramadığım yerli yabancı site kalmadı,downloadlardan pc nin başı döndü.

- - - Eklendi - - -

lemagro45 nickli arkadaş mesaj kutun dolu olduğundan mesajı cavaplayamadım eğer burayı okuyorsan [email protected] adresine yollarsan memnun olurum.

weberen

Üye
MT6573'lü Alcatel 918D telefonum var.
Bir türlü değiştiremedim ben de tahmin ettiğiniz gibi.

Tavsiyeleriniz var mı?

BOX dışında imkansız diyenler var.
Vergi olarak 180lira istiyorlar.
Yurt dışından 100$'a bir BOX Set alırım yine de o parayı vergi diye vermem.

bi telefoncu bulsam mı? ne yapsak arkadaşlar?

Panti60

Panti60

Üye
bende mtk6516 mi ne var ben imei attim kulaniyorum isteyen pm atsinn

Üst Alt