X18 ARC S Android 2.3 Cep Telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Performer

Üye
1. Bu ürünü gümrüğe takılmadan hangi yurtdışı siteden alabilirim?
2. Eğer bu konuyla ilgili bilginiz varsa "Dahili GPS" bulunduğundan emin olduğunuz ürünün yurtdışı
site linkini yazabilir misiniz?

Saygılar,

gencmobil

Üye
özel mesaj ile cevap verdim.

Performer

Üye
Bu telefonu alan bir arkadaşa sorum olacak;

1. Proximity sensör var mı? (Telefonu kulağınıza götürünce ekran ışığı kendiliğinden sönüyor mu?)
2. Accelerometer sensör var mı? Örneğin; telefonun elde yönlendirilmesi ile "aTilt 3D Labyrinth" android oyunu oynanabiliyor mu?
3. GPS'i bildiğimiz GPS aletleri gibi mi, yoksa sadece wifi üzerinden bağlanan türden mi?
4. Flaş ışığı basit bir ışık mı, yoksa gerçek flaş ışığı mı? Örneğin gece karanlıkta resim çekilebiliyor mu?

Teşekkürler,

nadirce

nadirce

Üye
Merhabalar arkadaşlar. Sanalpazar.com'da[h=1]STAR X18 i Android 4.0.1 ICECREAM cep telefonu satışta.[/h]fiyatı 490-520 tl arasında gidip geliyor. Bu telefonu almayı düşündüm ama önce kullanan arkadaşlar var sa yorumlarını öğrenmek istiyorum. teşekkürler.(Fiyat biraz yüksek bence ama başka yerde satışı yok malesef. )

mustafasasi

Üye
Bu telefonu alan bir arkadaşa sorum olacak;

1. Proximity sensör var mı? (Telefonu kulağınıza götürünce ekran ışığı kendiliğinden sönüyor mu?)
2. Accelerometer sensör var mı? Örneğin; telefonun elde yönlendirilmesi ile "aTilt 3D Labyrinth" android oyunu oynanabiliyor mu?
3. GPS'i bildiğimiz GPS aletleri gibi mi, yoksa sadece wifi üzerinden bağlanan türden mi?
4. Flaş ışığı basit bir ışık mı, yoksa gerçek flaş ışığı mı? Örneğin gece karanlıkta resim çekilebiliyor mu?

Teşekkürler,

dediğiniz özelliklerin hepsi var ama kamerası gece o kadar net çekmiyor gündüz güzel çekiyo kamerasında panoromik çekim gülümseme yakalama fonksiyonları var 8 mg pixcel çözünürlük var anlayacağın yok yok öbür telefonlara on basar onlarda bulunmayan özellik bunda var mesala çift hat var tv var 3g görüntülü konuşma var gps olayı direk uydudan alıyon internet gerektirmiyor beleş yani

---------- Eklendi @ 11:11:29 ---------- Yazıldı @ 11:05:27 ----------

firmaya sordum bu cihazda dahili gps yokmuş.. ücretli gps kullanılabiliyor.. sanırım farklı modellerinde var.. ne işse aynı modelin farklı özellikte cihazları mevcut.. ekran boyutlarına kadar değişiyor özellikleri.. caydım anasını satıyım... 150-175 usd arası bi para verecem.. garanti yok, bi halt olsa kaldık ortada.. yurtdışına gönderecende geri gelecekte.. çok sayıda mp4 cihazı getirmiştim iphone tipinde.. muhtemelen onlar gibidir.. bozuldu mu ayağa kalkmaz bi daha.. huwaei x5 alıyım diyorum.. iki katı fiyat o da.. en azından garantili olur.. bekleyecem bakalım.. bir süre daha n73 ile yola devam..
kim söylediyse yanlış idrak etmiş telefonda dahili gps var internet olmadan navigasyon çalışıyor ben kullanıyorum

sanser18

Üye
arkadaşlar ben de bir şey soracağım bu telefondan daha önce de bahsettiğim gibi ben de aldım fakat pusula çalıştıramadım sensors bölümünden baktığımda AMI304 3-axis magnetic field sensor diye bir sensör var ama ya aktive edemedim yada çalışmıyor bilen varsa donanımında böylle bir kısım var mı yok mu diye veya nasıl aktive ediliyor

• Beğen
Tepkiler: aliyıl

muratilh

Üye
özel mesaj ile cevap verdim.
BU ürünü yurtdısından imei dahil sorunsuz nasıl getirtebilirim yurtdışından getirmenin yasak olduğu söyleniyor ama sanalpazardan alişveriş yapınca gift hediye olarak sana geliyor bunu anlamıyorum yasaksa bunu nasıl yapabiliyorlar

poet23

Üye
bu cihazdan almak isteyenler bana ulaşsın arkdslar 542 5428891 emrah_6484.hot.

cnktrkcll00

Üye
Telefon güzel ımei sorununu çözüm bulundu ise bende almak istiyorum.

sys16

Üye
imei sorununa çözüm bulundu ben kendim kullanıyorum.izmirdekilerin imeilerini halledebilriim..bende alibabadan aldım.

sys16

Üye
çözüm bulundu kardeş bende alibabadan aldım 1 haftadır kulklanıyorum çok canavar bir telefon.

ultakurt

Üye
alibabadan alan arkadaşlar ürün linki felan varsa gönderirseniz çok sevinirim.

07foto

Üye
selam arkadaşlar ben 5 ay önce ali babadan aldım ama dikkatli kullanın ekranı çok hassas benimkinin ekranı hafif bi darbe görmüş cebimde ve yarısı simsiyah oldu ve çin olduğu için yaptıramıyorum yaparım diyenlerd 100 lira civarında tabi kesin değil yaparım diyo çünkü lcd bulunamıyo ve uygun lcd yok tercih sizin ama makinaya diyecek yok çok güzel

ultakurt

Üye
hocam alibabadan aldın ama biliyorsun ki bizim ülkemizde gümrük problemi mevcut |-) satıcı nasıl gönderdiki gümrükte problem yaşamadınız, teşekkürler

sys16

Üye
hocam sorun yaşamadım nasıl çok iyi ingilizce bilmen gerek ve tabi bi kaç tüyosu var onları yaptınmı sorunsuz geliyor tabi son olarak güvenilir bir satıcı onun içinde satıcı yorumlarını incelemelisin.imei kayıt için yardımcı olurum elinde kayıtsız cihaz olan arkadaşlar bana yazsın.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar aldığım satıcı anlaşabilirseniz 135 dolar fiyatı.dolandırılma gibi sorun yok.

- - - Eklendi - - -

http://www.aliexpress.com/product-gs/524965690-Free-Shipping-STAR-Android-4-0-Mobile-Phone-X18i-MTK6573-4-0-Capacitance-Touch-Screen-Dual-wholesalers.html

aliyıl

Üye
slm..hocam.STAR X18 i Androi
AMI304 3-axis magnetic field sensor hangi bölümde ben bulamadım

aliyıl

Üye
slm STAR X18 i Android ben bunu bulamadım acaba hangi bölümde

-Pablo Escobar

-Pablo Escobar

Üye
hocam sorun yaşamadım nasıl çok iyi ingilizce bilmen gerek ve tabi bi kaç tüyosu var onları yaptınmı sorunsuz geliyor tabi son olarak güvenilir bir satıcı onun içinde satıcı yorumlarını incelemelisin.imei kayıt için yardımcı olurum elinde kayıtsız cihaz olan arkadaşlar bana yazsın.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar aldığım satıcı anlaşabilirseniz 135 dolar fiyatı.dolandırılma gibi sorun yok.

- - - Eklendi - - -

hocam x18i getirteyim diyorum. ingilizce olarak ne dediniz gümrüğe takılmaması için. imei olayı nasıl oluyor.lütfen yardım edin . brine hediye alacağım tr deki fiyatlarda pahalı . şimdiden teşekkürler

dreamdont

Üye
Her türlü imei atarım 507 422 56 89 . Berkan -- Fiyat Tek imei 30 İki imei 60 TL arayın

aliyıl

Üye
AMI304 3-axis magnetic field sensor mrb asrkadas bendede var x18i ama bu şekıl bır sensör bulamdım acaba benım bilmedigim bir bölümmü var cevap veririsen sevinirim

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ben de bir şey soracağım bu telefondan daha önce de bahsettiğim gibi ben de aldım fakat pusula çalıştıramadım sensors bölümünden baktığımda AMI304 3-axis magnetic field sensor diye bir sensör var ama ya aktive edemedim yada çalışmıyor bilen varsa donanımında böylle bir kısım var mı yok mu diye veya nasıl aktive ediliyor
AMI304 3-axis magnetic field sensor arkadas bu sen sör telin hangi sayfasında ben bulamadım

Üst Alt