X18 ARC S Android 2.3 Cep Telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

cmoslogic

Üye
Arkadaşım cihazı bende aldım yarın yada öbürgün elime geçecek.Imeı işini çözmede yardımcı olurum demişsin..2.34 versiyonu yüklüymüş..yardımcı olabilecekmisin..nasıl irtibata geçelim..

07foto

Üye
arkadaşlar telefon süper. hakkını veriyo bence. tv çekimi süper ancak 3g açık iken şebeke sinyalinden dolayı cızırtılar oluyo .

5 pin usb bağlantısı mevcut. menüsü süper spb shell yükledim süper çalışıyo.

sadece açılış süresi biraz fazla gibi (30 sn ) diğer özellikleri süper.

imei işine gelince android 2.3.4 versiyon varsa hemen hallederiz . ama yeni versiyonlarında 2.3.6 upgrade versiyon var şu an onun yapılabilecek birşeyi yok. bekliyoruz program için.

eğer ki elinizde android 2.3.4 ve altı versiyon makinalar varsa imei konusunda bana ulaşın her türlü yarıdımcı olurum. telefonculara öyle 50 lira falan vermeyin. allaha emanet olun.

bilgisayara bağladığın anda şarj olmaya başlıyo . bataryası 2000 mah . android 2.3.4 versiyonunda batarya ömrü azdı ama 2.3.6 versiyonunda batarya daha fazla gidiyo ve ekran hızı daha iyi.

evet arkadaşlar burada yazılanlarıhepsi doğru telefon elime dün geçti çok fazla inceleyemedim ama telefonda ne aradığınıza bağlı bende 2,3,6 versiyon yüklü ime için hiç birşey yapamıyorum 2,3,4 ü araştırın çok basit bir yöntemi var telefonu anlatmaya gerek yok KÜÇÜK BİLGİSAYAR mükemmel hızlı istediğiniz uygulamaları yükleyebilirsiniz ama çoğu paralı gereksiz uygulamaları ücretsiz yapmışlar SAKIN GİDİPTE 550 TL GİBİ FAHİŞ FİYATLAR VERMEYİN 15 GÜNTE PTT KARGOİLE 155 DOLARA 8 GB KART DAHİL ALDIM İYİ ARAŞTIRIN ÇİN SİTELERİNDE GPS YAZIYOR AMA İÇERİSİNDE (NAVİGASYON)YÜKLÜ DEĞİL BEN SONRADAN YÜKLEDİM AMA SÜÜÜPERR HAZIR YÜKLÜ OLANINI TERCİH EDİN GPS YAZISINA KANMAYIN İGO GİBİ BUNA BENZER PROGRAM YAZANLARI ALIN TABİ TERCİHİNİZ NAVİGASYON İSE OYUNLAR GERÇEKTEN ÇOK HIZLI VE YÜKLEYEBİLİYOSUNUZ PARANIZ ÇOK İSE BÜTÜN OYUNLARI YÜKLEYEBİLİRSİNİZ2 DEĞİŞİK VERSİYONU VAR BİRİ- X 18 İ -DİĞERİ- LT 18 İ-ÇOK ARAŞTIRDIM X18İ ARC S E ENÇOK YAKIN OLANI VE KULLANIMI KOLAY EĞER YOK BENİM İÇİN GÖRSELLİK ÖNEMLİ DİYOSANIZ LT18İ BİRAZDAHA GÖZE HİTAP EDİYO ARAŞTIRIN VİDEOLARI İZLEYİN AMA SAKIN 150 DOLARDAN FAZLA VERMEYİN:oke: EĞER İMEİ PROBLEMİNİ 2,3,6 NIN ÇÖZEN OLURSA LÜTFEN PAYLAŞSIN LAKİN BU MAKİNENİN TEK PROBLEMİ BU.......:megafon:

tambeyazyuz

Üye
burdan telefon getirten varmı hiç imei konusunda sıkıntı cekceğimi sanmıyorum

bursa1616

bursa1616

Üye
bana tel mel bişey at celebrim postan dolu yaw sil şunları

cliolar

Üye
Gercek sony xperia arc kalitesi varmi?

aabursaaa

Üye
arkadaşlar 2.3.6 ve 4.0.1 versiyonlarının imei olayını çözmüşler yardımcı olabiliyolar

bu arkadaştan her türlü yardım alabilirsiniz. bende aynı problem vardı en son aldığım cihaz 4.0.1 ICE CREAM geldi. elimde 2.3.6 vardı gönderdim imei olayını halledip geri gönderdi. mesaj gönderin iletişim numarasıda var . arayın yardımcı oluyor. şu an sattığı cihazlar 4.0.1 ben aldım . süper çok farklı daha da hızlanmış cihaz.

kosovali14

Üye
arkadaşlar 2.3.6 ve 4.0.1 versiyonlarının imei olayını çözmüşler yardımcı olabiliyolar

bu arkadaştan her türlü yardım alabilirsiniz. bende aynı problem vardı en son aldığım cihaz 4.0.1 ICE CREAM geldi. elimde 2.3.6 vardı gönderdim imei olayını halledip geri gönderdi. mesaj gönderin iletişim numarasıda var . arayın yardımcı oluyor. şu an sattığı cihazlar 4.0.1 ben aldım . süper çok farklı daha da hızlanmış cihaz.
öncelikle bende almak istiyorum nasıl yapmalıyım kredi kartım yok yardımcı olursanız sevinirim

cansus001

Üye
telefon güzel gibi duruyo ama

aabursaaa

Üye
öncelikle bende almak istiyorum nasıl yapmalıyım kredi kartım yok yardımcı olursanız sevinirim
üstteki linke tıkla arkadaşın telefonu var ara havale ile de satıyor. havale ile % 5 extra indirimli aldık. bilgin olsun. cihazları süper . sadece biz 10 arkadaş aldık. gören istiyo cihazı . android 4.0.1 cihaz satıyo. türkiye ye 20 martta geldi 4.0.1 hemen cihazları güncel satıyo helal olsun.

---------- Eklendi @ 00:47:58 ---------- Yazıldı @ 00:46:57 ----------

Gercek sony xperia arc kalitesi varmi?

kalite işçilik aynı . bilmezsen ayıramazsın. tek eksiği altta yazan xperia yazısı :)

ferferu

Üye
yaptırabıldınızmı ımeı kaydı yaptırdıysanız nasıl yaptınız

ferferu

Üye
hocam bendekı telefonda 2.3.5 androıd yuklu ımeı yapılabılırmı

semum41

Üye
dostum bende 5800 var. onu satıp bunu alırsam değermi.yani 5800 mı star x18i mi.

aabursaaa

Üye
dostum bende 5800 var. onu satıp bunu alırsam değermi.yani 5800 mı star x18i mi.

kesinlikle değer. sonuçta android uygulamalar bugün itibari ile 2milyonu geçti . cihaz tek kelimeyle süper . BURADAKİ ARKADAŞI sanalpazar dijitalstore üstteki mesajlarda link var arkadaşa danış takasta yapabilirsiniz takas teklifini ilet. bir danış kesinlikle al hiç düşünme .

atillaahmetalp

Üye
Hepinize merhabalar,
Bende Galaxy s2 var ama androidli bir 2 hatlı telefon almak istediğimden bu modeli incelemeye aldım,Görünen yorumlar çok olumlu,Fakat Androidde beni en çok ilgilendiren Flash destekliyebiliyor olması.1GHZ altında sürümü 4.0.3 bile olsa Flash desteği olmuyor diye bilmekteyim.Telefonu alan arkadaşlardan bu konu ile ilgili ve 3G ayarlarının yapılandırmasında sıkıntı olup olmadığı ile ilgili bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.

---------- Eklendi @ 16:34:52 ---------- Yazıldı @ 16:22:21 ----------

Merhabalar,
Çinden alım yapan arkadaşlar hangi siteden ve nasıl alım yapmaktadırlar bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.
saygılarımla,

aabursaaa

Üye
mtk 6573 işlemcide flash desteği maalesef yoktur. 3.parti yazılımlar ile flash desteği sağlanmaktadır . çinden yapılacak alışverişlerde telefon olduğu anlaşıldığı taktirde direk gümrük cihaza el koymaktadır. bilginiz olsun. gümrükte kalan cihazı da hiçbir şekilde alma şansınız yoktur.

---------- Eklendi @ 15:32:34 ---------- Yazıldı @ 15:31:05 ----------

hocam bendekı telefonda 2.3.5 androıd yuklu ımeı yapılabılırmı

sanalpazar dijitalstore arkadaşa danış . yardımcı olsun .

rammstein1234

Üye
arkadaşlar ben de bu telefondan almayı düşünüyorum ancak imei problemi olur iye şüheleniyrum aliexpressten almayı düşünüyorum sanalpazar daha pahalı. pasaporta fln ihtiyacım var mı?

atillaahmetalp

Üye
Teşekkürler arkadaşım dgüzel bir açıklama olmuş,
android alıpta flash olmayacaksa zaten bir anlam ifade etmez.

sanser18

Üye
ben aldım bu telefonu arkadaşlar gerçekten süper bir telefon flash desteğide var bilginize son sürüm olmasa da eski sürüm bir flash yükleyerek flash dosyaları açabiliyorsunuz

gencmobil

Üye
arkadaşlar yarın bende sipariş verecem. yalnız X18İ değilde X15i düşünüyorum.
farkları neler diye baktım, birinin ekranı 4" diğeri 4.3" ve birinde çift sim kart var diğerinde yok..

birde asıl mesaj yazmamın sebebi.. bu cihazlarda gps yok deniyor. A-GPS varmış o da ücretli bir servismiş.. dahili gps var mı yok mu arkadaşlar aydınlatırsanız sevinirim.

gencmobil

Üye
firmaya sordum bu cihazda dahili gps yokmuş.. ücretli gps kullanılabiliyor.. sanırım farklı modellerinde var.. ne işse aynı modelin farklı özellikte cihazları mevcut.. ekran boyutlarına kadar değişiyor özellikleri.. caydım anasını satıyım... 150-175 usd arası bi para verecem.. garanti yok, bi halt olsa kaldık ortada.. yurtdışına gönderecende geri gelecekte.. çok sayıda mp4 cihazı getirmiştim iphone tipinde.. muhtemelen onlar gibidir.. bozuldu mu ayağa kalkmaz bi daha.. huwaei x5 alıyım diyorum.. iki katı fiyat o da.. en azından garantili olur.. bekleyecem bakalım.. bir süre daha n73 ile yola devam..

Üst Alt