X18 ARC S Android 2.3 Cep Telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

celebrim

Üye
    Konu Sahibi
X18 ARC S Android 2.3 Cep Telefonu
evet arkadaşlar yeni getirttiğim ürünün özelliklerini sizinle paylaşmak istedim
Sitede hep beş para etmez Java yazılımlı çin telefonlarını görmek beni üzdü o yüzden paylaşayım dedim Çin'de harika telefonların da üretildiğini görün

X18i ARC S MTK6573 DUAL CORE Android Cep Telefonu

Google Android 2.3.4
CPU:MTK6573 650MHz+ARM116-507MHz
2G GSM:850/900/1800/1900 MHz
3G:900/2100 MHz
·WIFI:802.11b/g wireless internet
8.0Mega Pixel Camera(3564*2448),Support Auto focus
Dual cameras
·Light sensor Support
·4.1 inch touch Capacitive multi-touch screen,WVGA PX:480*800
·G-sensor Support
·3.5mm stereo audio jack

Fiyatı 330 TL

Videosu da aşağıdadır yorumlarınızı bekliyorum

mulzazer

Üye
Türkiyede varmıdır acep ??????

celebrim

Üye
    Konu Sahibi
malesef ancak getirtebilirsiniz çin'den

murat0288

murat0288

Üye
hacı getirtsek imei nosunu nasıl ayarlayacağız mailden görüşsek getirtebilirmisin....
[email protected]

mulzazer

Üye
kendimiz nasıl sipariş verebiliriz ve fiyatta bi değişme olurmu ayrıca imei sorunuda olur mu?teşş :)

celebrim

Üye
    Konu Sahibi
tek sorun imei olur gibi ama bulmuşlardır herhalde yolunu kendinizde sipariş verebilirsiniz da binlerce android telefon ve tablet var

99ek99

Üye
Güzel Bir Telefona Benziyor.

Geçiş Hızı Bence Normal.

mulzazer

Üye
tek bir ürün için sipariş alırlarmı acab bilgisi olan varmı ve alıyolarsa ne kadar sürede gelir tahminen getirten varmı ayrıca fiyatta bir değişme oluyormu?

lostwhite

Üye
gzl

ferto59

Üye
dostum ne oldu ımeı sorunu ??? bu telefon gercekten güzel... eger imei problemini halledersen bende almak istiyorum...

macroasm

Üye
Slm. Bu telefonu alan kullananlar yorum yazabilirmi?

WonderTheOne

Üye
Ben aldım, hatta 3G li olduğu için yeni bir 3G li kart dahi aldım. Telefonu 10 gün kullandım, sonra telefon galiba imei sorunundan dolayı telefon olarak kullanılamıyor, yani sadece arama yapmıyor, cevaplamıyor, diğer özellikler hepsi aktif durumda, yani internete giriyor, TV, radio, BT, GPS vs.vs. Sorunun imei olduğunu düşünüyorum, galiba pasaport ile kayıt mı yaptırmak gerekmiş bilemiyorum. Araştıracağım bakalım. Şimdilik böyle.

07foto

Üye
nereden ve kaç paraya aldınız o srun kesin imei sorunu çözülebilir telefonun kalitesi nasıl kullanışlımı

aabursaaa

Üye
nereden ve kaç paraya aldınız o srun kesin imei sorunu çözülebilir telefonun kalitesi nasıl kullanışlımı

arkadaşlar bende>>>>> <<<<<< burdan aldım çok memnun kaldım eleman çok ilgili . imei kaydı için yardımcıda oldu. tavsiye ederim. telefona gelince gsensor wifi süper. yarış oyunlarını ekranı sağa sola çevirerek oynayabiliyoruz. süper cihaz. tavsiye ederim. 12 taksitle aldım hemde siteden.

imei kayıt için herkese yardımcı olabilirim. lütfen iletişime geçin. [email protected]

07foto

Üye
nekadar zamanda geldi aynı telefonun değişik versiyonları var işlemci hızı ve 5 noktadan mı dokunmatik yoksa 4 noktadanmıkamera çözünürlüğü nedir kullanan kişi olarak biraz bizi aydınlatırsan seviniriz.:)

----------Eklendi @ 22:34:48 ---------- Yazıldı @ 22:31:27 ----------

şarj süresi nedir şarj edldikten sonra nekadar pil ömrüvar gps i nasıl igo mu yüklü ?

----------Eklendi @ 22:36:01 ---------- Yazıldı @ 22:34:48 ----------

HD özelliği varmı

tuntem

Üye
arkadaşlar bende>>>>> <<<<<< burdan aldım çok memnun kaldım eleman çok ilgili . imei kaydı için yardımcıda oldu. tavsiye ederim. telefona gelince gsensor wifi süper. yarış oyunlarını ekranı sağa sola çevirerek oynayabiliyoruz. süper cihaz. tavsiye ederim. 12 taksitle aldım hemde siteden.

imei kayıt için herkese yardımcı olabilirim. lütfen iletişime geçin. [email protected]

ustadım telefonun bilgisayara bağlantısı yani micrı usb si varmı..birde telefonu kullanıyorsunuz sanırım şu ana kadar bi sorun yaşadınızmı..menü geçişleri,hızı ve tv çekimi falan nasıl..

nadirce

nadirce

Üye
arkadaşlar ürünü daha iyi tanımak istiyorsanız bayi.pro adresine bir göz atın. ben ürünü şu an araştırıyorum ama düzgün bir kullanıcı yorumuna rastlamadım fiyatına da dikkat edin çok farklı rakamlarla karşılaşmak mümkün. en ucuz fiyat bayi.pro da
ithalatçısı olduğu içindir diye düşünüyorum

07foto

Üye
bu telefonu merak eden arkadaşlar ben dün çinden sipariş verdim elime ulaşınca artılarını eksilerini burada paylaşırım biraz asbırlı olun herşeyi paylaşacağım elime ulaşınca acele edip 550 lira gibi faiş fiatlara sakın almayın kanmayın sabredin benim gözlemlerimi bekleyin........

sçanga

Üye
bu telefonun imei nasıl yazılıyor yardımcı olur musunuz*kime sorsam yanıt alamadım

aabursaaa

Üye
ustadım telefonun bilgisayara bağlantısı yani micrı usb si varmı..birde telefonu kullanıyorsunuz sanırım şu ana kadar bi sorun yaşadınızmı..menü geçişleri,hızı ve tv çekimi falan nasıl..

arkadaşlar telefon süper. hakkını veriyo bence. tv çekimi süper ancak 3g açık iken şebeke sinyalinden dolayı cızırtılar oluyo .

5 pin usb bağlantısı mevcut. menüsü süper spb shell yükledim süper çalışıyo.

sadece açılış süresi biraz fazla gibi (30 sn ) diğer özellikleri süper.

imei işine gelince android 2.3.4 versiyon varsa hemen hallederiz . ama yeni versiyonlarında 2.3.6 upgrade versiyon var şu an onun yapılabilecek birşeyi yok. bekliyoruz program için.

eğer ki elinizde android 2.3.4 ve altı versiyon makinalar varsa imei konusunda bana ulaşın her türlü yarıdımcı olurum. telefonculara öyle 50 lira falan vermeyin. allaha emanet olun.

bilgisayara bağladığın anda şarj olmaya başlıyo . bataryası 2000 mah . android 2.3.4 versiyonunda batarya ömrü azdı ama 2.3.6 versiyonunda batarya daha fazla gidiyo ve ekran hızı daha iyi.

Üst Alt