X-plore Skinleri (V1.30, V1.31, V1.32, V1.33, V1.34)

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık teşekkürler.

Favorite

Favorite

Üye
Teşekkürler farklı paylaşımlar her zaman dikkat çeker.

byilmazZ

byilmazZ

Üye
eline sağlık :oke:

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
temaları oldugunu bilmiyordum teşekkürler

jackalx_06

jackalx_06

Üye
güzel skinler eline sağlık.

paşabahçe

Üye
indiriyorum teşekkurler

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ya bu skinleri nasıl kuracaz biraz detaylı anlatabilirmisiniz yardımlarınız için şimdiden teşekkurler

paşabahçe

Üye
X-Plorenin KuruLu oLduğu Dizine

' Data.dta 'yı Kopyalayın

C\private\a0000bcd\Explorer\Data.dta

veya

E\private\a0000bcd\Explorer\Data.dta
kardeşim evvela ilgin ve alakan için canı gönulden teşekkurlerimi arz ederim şimdi ben bu skin dosyasını hafıza kartına attım xploreye girdim orada skin dosyasının içinde 4 adet resimlen beraber bir Data.dta dosyası var onu dediğin yere (E\private\a0000bcd\Explorer)kopyaladım ama olmadı nerede hata yapıyorum yardım lütfen

---------------

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
X-Ploreniz'in KuruLu oLdugu Dizine Atın. Sorun oLmayacaktır.

paşabahçe

Üye
değerli kardeşim xplore yi ben e dizinine kurmuşum ve söylediğin dosyayı da e\private\a0000bcd\Explorer kısmına Kopyalamaya çalıştım ama şu hatayı (dosya zaten mevcut e\private\a0000bcd\Explorer\Data.dta
üzerine yazılamıyor) verdi tamam dedim kopyaladı ama değişen pek bişi olmadı yine nerede hata yapıyorum acaba

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
X-Plore Acıkken KopyaLamaz :ehe
FarkLı Bir Dosya Yöneticisi iLe atın :)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
teşekkürler 1.35 de de bu skinler sorunsuz çalışıyor.acaba başka çeşitleride varmı?

paşabahçe

Üye
X-Plore Acıkken KopyaLamaz :ehe
FarkLı Bir Dosya Yöneticisi iLe atın :)

NoliFe rumuzlu kardeşim yardımın için tekrar teşekkurlerimi arz eder bu önerdiğin yöntemide uygulamama ramen olmadığını belirtmek isterim
xplore kurulu olduğu halde bir başka dosya yöneticisini kullanarak ' D' Data.dta 'yı Kopyaladım
xplore e dizininde kayıtlı olduğı için bu (E\private\a0000bcd\Explorer\) kısma Data.dta yı kopyalmam gerekiyordu bu dosyalara(E\private\a0000bcd\Explorer\) erişmek için hellocarbide isimli proyu aktif hale getirdim sonrasında arka planda çalışan dosya yöneticisine girerek Data.dta yı E\private\a0000bcd\Explorer kısmına yapıştırdım ama yine skinler aktif hale gelmedi başka bir önerin varmıydı. birde xplorenin 1.22 sürümünü kullanıyorum acaba bu sürüme mi uymuyor bunlar

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler 1.35 de de bu skinler sorunsuz çalışıyor.acaba başka çeşitleride varmı?
Rica Ederim.. BuLursam ekleyeceğim..
NoliFe rumuzlu kardeşim yardımın için tekrar teşekkurlerimi arz eder bu önerdiğin yöntemide uygulamama ramen olmadığını belirtmek isterim
xplore kurulu olduğu halde bir başka dosya yöneticisini kullanarak ' D' Data.dta 'yı Kopyaladım
xplore e dizininde kayıtlı olduğı için bu (E\private\a0000bcd\Explorer\) kısma Data.dta yı kopyalmam gerekiyordu bu dosyalara(E\private\a0000bcd\Explorer\) erişmek için hellocarbide isimli proyu aktif hale getirdim sonrasında arka planda çalışan dosya yöneticisine girerek Data.dta yı E\private\a0000bcd\Explorer kısmına yapıştırdım ama yine skinler aktif hale gelmedi başka bir önerin varmıydı. birde xplorenin 1.22 sürümünü kullanıyorum acaba bu sürüme mi uymuyor bunlar
paşabahçe rumuzLu Kardesim..
BaşLığı Okumadınız HerhaLde..

(V1.30, V1.31, V1.32, V1.33, V1.34)

paşabahçe

Üye
Nolife rumuzlu kardeşim kusura bakma gözümden kaçmış yardımın ve ilgin için tekrar teşekkurlerimi arz eder dikkatsizliğim yüzünden zamanını aldığım için özür dilerim

Üst Alt