X-plore 1.34

Sponsorlu Bağlantılar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Yapma Ersin , en azından sen söyleme bunu , herşey anlattığımız gibi gayet basit çözemeyecek ne var ki

HÜSOLİNE

HÜSOLİNE

Üye
teşekkürler

AkreP_KraL_19_1

AkreP_KraL_19_1

Üye
teşekkürler kardeşşş

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler nihayet bir çözüm bulunmuş einize sağlık.N78 e sertifikalandırıp kurdum problem yok.

kutukak

kutukak

Üye
Dediğiniz şekilde yükleme yaptım 2 tane simge çıktı birine tıkladım hiç açılma olmadı. Diğerine tıkladım ve Fatal Error verdi. Uygulamayı tekrar yükleyin dedi.

İnternetten çok araştırdım bulamadım. Her yüklememde aynı sorunu verdi ne yapmam gerekiyor?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Dediğiniz şekilde yükleme yaptım 2 tane simge çıktı birine tıkladım hiç açılma olmadı. Diğerine tıkladım ve Fatal Error verdi. Uygulamayı tekrar yükleyin dedi.

İnternetten çok araştırdım bulamadım. Her yüklememde aynı sorunu verdi ne yapmam gerekiyor?

Selamlar , evet dostum bende de aynısı oldu.. Sorunsuz bir şekilde kullandım , telefonu formatlamam gerekliydi (bu arada tekrar hackledim) ve bahsettiğin durum oluştu .. Ayrıca resetliyor kendini cihaz. Ben formattan sonra oldu diye düşünmüştüm taa ki yazını okuyana kadar.

Arkadaşlar , diğer sürümlerde C-ra-ck çöküyordu , bu da bir çökme metodu olabilir , çok ilginç ama !

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Programı kullanıyorum(N73)Çok nadir girmemezlik yapıyor onuda diğer icona tıklayıp kullanabiliyorum.Benim için değişen pek birşey yok.1.22 olsa da olur

resulemrah

resulemrah

Üye
ellerine sağlık

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
tesekürler.

habbuj

habbuj

Üye
sağollunnn

majesteeee

majesteeee

Üye
bu program n73 te çalışacak mı

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eline sağlık.

yasin_57

yasin_57

Üye
tşkler

baybars_

Üye
kurulurken uygulama erişim izni verilmedi uyarısı alıyorum tel i550W

hallederim

Üye
bende 6600 ve 6630 dosya bozuk hatası verdi neden olabilir

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye

http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...rtifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.html buradaki installserver yöntemiyle hacklersen sorunun çözülür sanırım.Bende de olmuştu bunu yaptım ortadan kalktı...

Üst Alt