X-plore 1.34

Sponsorlu Bağlantılar

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
X-plore 1.34
EN İYİ DOSYA YÖNETİCİSİ OLAN LCG FİRMASININ EN SON GÜNCELLENMİŞ VERSİYONU OLAN 1.34 VERSİYONUN *****'LENMESİ.!:oke:Bu arada english -türkçe'ye çevirtirdim google'da heralde 3 sn. olayınıda hallediyoruz;heralde diyorum çünkü daha denemedim konuyu açar açmaz hemen tele atıcam da:sirit:

• yüklemenizin x-plore v1.34 [tüm dosyaları] gerçek çatlak yöntemi (all_files_real-track) Zip arşivi X-Plore_v.1.34 yükleyin. - İki X-Plore bir çalışma ve diğer simgeleri artık transferi olacaktır Bu 3seconds sınırı olmadan ve hala 3sec sınırı var olan başka bir iş olacak iş değildi GangClub.bin için! / private/a000bcd / artık simge. Bu tam bir versiyonu ve bu güncelleyerek kontrol edebilirsiniz herhangi bir sınır. Not - Bu programın otomatik güncelleme kapatın lütfen. Not durumunda program aniden durması. sadece bir kez 3 sn limit sürümünü açın ve kapatın, sonra kırık sürümü yeniden çalışmaya başlar. Ben ancak forumun arama var bu yüzden buraya göndermeden pm bu sürümü bulunamadı yaptım. Değişiklikler bir önceki postada, iplik silin lütfen. Teşekkürler

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ayvazar, derbeder25, ahtek ve 51 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Teşekkürler Doğancan ..

Çeviri için yardımcı olmak istedim ; .. Kurulum bitince uygulamalarda 2 adet ikon oluşur..

Biri çalışır , diğeri ise çalışmaz..

GangClub.bin dosyasını /private/a000bcd nin içerisine taşıyoruz (üzerine yazılsın mı derse evet diyoruz)

Çalışmayan ikonumuz 3 sn. sorunu ortadan kalkmış bir şekilde çalışıcak..

Diğer çalışan ikon ise , 3 sn. limitli olarak çalışmaya devam edecek..

Program birden bire açılmaz donma yapar ise , 1 kereye mahsus 3sn.limitli olan ikonu açıyoruz kapıyoruz :oke:

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Ne sağlam c rackmış be kimse üstesinden gelemedi 1.22 e devam :ehe

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
30 girişten sonra 3 sn beklicez yani :S

Hayır ! C_R_A_C_K li olan çökerse sadece 3sn.limitli olanı 1 kereliğine açıp kapıyoruz hepsi bu , C_R_A_C_K li olan tekrar 3 sn. limitsiz açılıcak...

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler Doğancan ..

Çeviri için yardımcı olmak istedim ; .. Kurulum bitince uygulamalarda 2 adet ikon oluşur..

Biri çalışır , diğeri ise çalışmaz..

GangClub.bin dosyasını /private/a000bcd nin içerisine taşıyoruz (üzerine yazılsın mı derse evet diyoruz)

Çalışmayan ikonumuz 3 sn. sorunu ortadan kalkmış bir şekilde çalışıcak..

Diğer çalışan ikon ise , 3 sn. limitli olarak çalışmaya devam edecek..

Program birden bire açılmaz donma yapar ise , 1 kereye mahsus 3sn.limitli olan ikonu açıyoruz kapıyoruz :oke:
Teşekkürün ve açıklaman için sağol..!:oke:

gokhanyk

Üye
sertifikaladm ama uygulamaya erişilemiyor hatası alıyorum

gencinihan

Üye
sertifika hatası uygulama sağlayıcınızla görüşün. uyarısı çıkıyor yardımcı olursanız sevinirm ...

gokhanyk

Üye
bekleki yardm gelsin yeni üyelere hiç yardım edilmiyor 9 msj attm 9 unada hiç bi cvp gelmedi...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
sertifikaladm ama uygulamaya erişilemiyor hatası alıyorum

bekleki yardm gelsin yeni üyelere hiç yardım edilmiyor 9 msj attm 9 unada hiç bi cvp gelmedi...

sertifika hatası uygulama sağlayıcınızla görüşün. uyarısı çıkıyor yardımcı olursanız sevinirm ...

Selamün Aleyküm Arkadaşlar , sanırım ya sertifikalayamadınız ya da bazı programlar normal sertifikayı da kabul etmez yani H-A-C-K ister .. Yani sistem dosyalarına erişime sahip olmalısınız , forumda hackleme yöntemleri mevcut.. Kolay Gelsin

gokhanyk

Üye
bu arada arkadaşm sitede pro sertifikalamak ile ilgili bir sürü açıklama yapılıyor çok kolay bulabilirsin.

--------------- Ekleme ---------------

Selamün Aleyküm Arkadaşlar , sanırım ya sertifikalayamadınız ya da bazı programlar normal sertifikayı da kabul etmez yani H-A-C-K ister .. Yani sistem dosyalarına erişime sahip olmalısınız , forumda hackleme yöntemleri mevcut.. Kolay Gelsin
saol dostum teşekkürler...

Tugman

Üye
yav bunun 6680 için olanı yok mu?

nonsensern

Üye
yaptım ,denendi n96 ,teşekkürler

Suemer

Suemer

Üye
ellerine saglik...süper paylasim

polo291

polo291

Üye
teşekkürler...eline sağlık..

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
ÜST KONU OLMALI ! Hem son sürüm hem de sorunsuz - 3 sn.siz !!!

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
arkadaşalr bende
private/a000bcd yok onun yerine a0000bcd(4 tane sıfır olan var) yaptım yine olmadı her girişte 3sn bekliyorum obür ikona zaten girmiyor

--------------- Ekleme ---------------

Neyse arkadaşlar reset atınca çalışmaya başladı ama bir yalnışlık var sanırım /private a000bcd değil
a0000bcd

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Hakan Buğra haklısın (0000) olucak

ldren

ldren

Üye
valla kardes ne diim helal sana ...

Üst Alt