X-plore 1.30 Türkçe Dosya Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

kemal76

Üye
keşke full olsaydı...

ramodemo

Üye
emeğine sağlık

yusfcuk

yusfcuk

Üye
saol kardeş

hassan27

hassan27

Üye
ellerine saglik kanka

patlıcancı

patlıcancı

Üye
neden x-plore nin son sürümü forumda varken devamlı herkez bu konuyu açıyor anlamadım bize full olanı lazım ...:)

sublieutenant

sublieutenant

Üye
teşekkürler eline sağlık kardeş program fll değil internet bağlantısı istiyor.

Evet maalesef daha kıran bi grup yok, 3saniye bekliyoruz... Neyseki bi sonraki sene kapananlardan değil bu sürüm...:ehe

mu_sa

Üye
çok güzel paylaşım kardeş
eline emeğine sağlık

israfil051

Üye
arkadasım X-plore 1.30 Türkçe Dosya Yöneticisi Son arkadasım ındırdım ama turkçe deyıl ıngılızce versıyonu bu arkadasım bi ilginebilirsen şimdiden tesekkurler

yılcılar

yılcılar

Üye
kardes eyv eline sağlık

eddyredline

eddyredline

Üye
teşekkürler eline sağlık kardeş program fll değil internet bağlantısı istiyor.
yukarıdaki arkadasin dedigi gibi herseferinde surumun yasal olup olmadıgını kontrol için baglanti sitiyor.
buna varmı ki cozum!
acil yardım

muzaffer1989

Üye
arkadasım X-plore 1.30 Türkçe Dosya Yöneticisi Son arkadasım ındırdım ama turkçe deyıl ıngılızce versıyonu bu arkadasım bi ilginebilirsen şimdiden tesekkurler
ayarlardan türkçe yapabilirsin biraz karıştır programı inan zor değil:oke:

kral25

Üye
allah razı olsun

hhh666

hhh666

Üye
allah razı olsun.........

kaptaan_66

Üye
teşkür

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Diğer konuda ki x- plore çalışmadı bi de senin ki n i deneyelim kardeş , sağol..

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
sağol oflu, bu proyu yabancı bi siteden indirmiştim bu türkçe olduğu için ii oldu, ayrıca her girişte register isteme olayı o proda da oluyor ama sorun değil ;)

vox_25

Üye
tşk.ler....

asfa

asfa

Üye
teşekkürler dostum

muzaffer1989

Üye
Diğer konuda ki x- plore çalışmadı bi de senin ki n i deneyelim kardeş , sağol..
benim konudaki 1.22yi yüklediysen çalışmaz çünkü üstüne kuramazsın xploreyi sistemden %100 kaldırman lazım:oke:

joe34

joe34

Üye
eline sağlık süper

Üst Alt