X-Plore 1.22 s60v2 [2039 YıLına Kadar] [3sn Yok] ßy NoLiFe

Sponsorlu Bağlantılar

yunustatar

Üye
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

kardeş emeğine sağlık

Eyüp90

Üye
arkadaşlar 1.05 versiyonunu artık desteklemiyor tel. o yüzden ben bir çözüm buldum önce 1.52 versiyonunu yükledim sonra otomatik güncellemeyi kaldırıp programın keyini girdim 13889 kod! ve çıktım hemen 1.22 yüledim ve tekrar girdim ve sorunz kullanabiliyorum artık...!umarım işinize yarar!

yusuyusuf

Üye
teşekkürler

rıdvanzeybek

rıdvanzeybek

Üye
saol dostum

turkyilmaz

turkyilmaz

Üye
Teşekur

----------Eklendi @ 12:39:32 ---------- Yazıldı @ 12:38:41 ----------

Tşk

ahmet192

Üye
Dosya virüslü,şimdi k-eygen tendir,c-rack dendir diyeceksiniz.Fakat her c-rack ve k-eygen virüs içermiyor,tecrübe ile sabit.Gerek bilgisayarda gerekse mobile cihazlardaki,program,oyun vb. uygulamalarda.Örn:GTA 4 , veya Adobe Photoshop CS4,Asus p535 pda için windows mobile uygulamaları vb. ,c-rackleri ve k-eygenleri

Eset NOD32 Master Edition/Virüs imza veritabanı güncelleme tarihi :12.07.2011 BULUNAN VİRÜS :SymbOS / Killphone.E Truva atı türevi

Elmandra

Elmandra

Üye
sağolun forumun böyle şeylere her zaman ihtiyacı var...

~uSeR~|TM|

~uSeR~|TM|

Üye
Saolasın =)

----------Eklendi @ 08:05:52 ---------- Yazıldı @ 08:05:11 ----------

SaoLasın =)

222112

222112

Üye
Saolasın NoLIFE dostum.

maxilife

maxilife

Üye
Lonely Cat Games s60v2 için X-plorenin ücretsiz olacağını açıkladı (Kıyamete kadar 3sn yok artık) Bunlarla uğraşmaya gerek yok artık Hem de 10 ekim 2011 de yayınlanan 1.56 sürümü.
Linke tıkla konuya git >>>

sdkmc

Üye
gereksiz. 3 sn bekleyin oğlum. Adam o kadar program yapmış bedava sadece 3 sn reklam görüyorsunuz

gngr82

gngr82

Üye
cepten giriyorum.bu dosyaların 2sinide denedim.telefona jyum saglamıyor diyor.5800

buffalobıll

Üye
arkadaşlar bunun şifresi neki

cihat04

cihat04

Üye
Uğraşmaya gerek yok.1.05 yükledim.Update gerekli dedi.Update yaptım 3 sn sorunu yok.

seribro

seribro

Üye
arkadaşın söylediği gibi programın en son sürümünde zaten 3 saniye sorunu yok ki

admag

teşekkürler

yasadışıblack

yasadışıblack

Üye
Eyvallah kardeş

ozankandemir

Üye
emeğine sağlık teşekkürler....

- - - Eklendi - - -

emeğine sağlık teşekkürler....

Üst Alt