X-Plore 1.22 fll_Türkçe_2039 yılına kadar lisanslı

Sponsorlu Bağlantılar

grabenburak

Üye
bende e 50 var serfitika hatası dio

ertooth

ertooth

Üye
Süresi geçmiş Sertifika hatası vermez umarım kardeş benim telefon için değil arkadaşın telefonu için nokia e71 için olur inşallah

xlkarizmaxlxlxl

Üye
ya bende süresi dolmuş sertifika diyor arkadaşlar napıcam? :S

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler kardeşşşş...................

karahanlı

Üye
paylasim icin tesekkurler supersin ilac gibi geldi valla

kissboxtr

kissboxtr

Üye

ser_kan_

Üye
merhaba kardeş ilk önce uğraşlarımız için teşekkürler ben yeniyim nokia 5800 var rar dosyalarını açayım diye x-plore yukleyeyim dedim ama senin gönderdiğim linkde yüklemeye çalışınca süresi geçmiş sertifika diyor ne yapmalıyım yardımcı olursan sevinirim

Esendağlı

Esendağlı

Üye
merhaba kardeş ilk önce uğraşlarımız için teşekkürler ben yeniyim nokia 5800 var rar dosyalarını açayım diye x-plore yukleyeyim dedim ama senin gönderdiğim linkde yüklemeye çalışınca süresi geçmiş sertifika diyor ne yapmalıyım yardımcı olursan sevinirim
Telefonun tarihini 6 ay veya 1 yıl geri al,uygulamayı yükledikten sonra tekrar tarihi düzeltmeyi unutma..

ferfecir63

Üye
Kurdum...ayarlardan lisans kodunu 1668 girip ok ledim oldu...suan sorun yok.... bu şifre diger x-plore sürümlerinde olmuyor bosuna denemeyin oonce kabul ediyor ama sonraki ilk girişinizde guncellem istiyor...yani olmuyor...

--------------- Ekleme ---------------

BU arada yukardaki mesajda tlf modelini yazmayı unuttum... N73 kullanıyorum bilgilerinize

SERSEL

SERSEL

Üye
teşekkürler saol

hasretmisin

Üye
paylaşımın için teşekkür ederim çok işime yaradı inan çok zamandır arıyordum

cankat2000

Üye
:naughty:elerine emeğine sağlık :naughty:devamını bekleriz
Simile - Listesi Mesajınıza eklemek istediğiniz Similenin üzerine tıklayınız.
Smileyler
:ehe:ehe:kop::kop::hmmm:hmmm:box:box:d::d::naughty::naughty::ağlarım::ağlarım::oke::oke::islik:islik:bye2::bye2::sarıl::sarıl::aha::aha::off::off::op::op::nono::nono::allalla::allalla:|-)|-):yuru:yuru:P::P::pro::pro::bilmm:bilmm:megafon::megafon:(h)(h):heyo::heyo::ah:ah:vur:vur:bann::bann::sopa::sopa::evet::evet::angry::angry::aman2::aman2::bigstar::bigstar::pc::pc:)::deal::deal::alkis:alkis:emzik::emzik::):):(:(:lol:lol:close_tema::close_tema::hih::hih:: ?: ?:agla:agla:blink::blink::kop2::kop2::turkiye::turkiye::zong::zong::dover::dover::agla2::agla2::dry::dry::gun1::gun1::haha::haha::good::good::perde::perde::coold::coold::horse::horse::heyo2::heyo2::bira::bira::good::spr:@:@o_Oo_O:artist::artist::bangin::bangin::biggrin::biggrin::cool:cool:bleh::bleh::blush::blush::bottom::bottom::sos:sos:lamer::lamer::karisti::karisti::konus::konus::thumbup::thumbup::seytan::seytan::oha::oha::smartass::smartass::duvar2::duvar2::anlas::anlas::kirbac::kirbac::kotu::kotu::no::no::lac::lac::gul::gul::D:D:maxicep::maxicep::polis::polis::ok2::ok2::pokey::pokey::oku:oku:worshippy::worshippy::scooter::scooter::icelim::icelim::sinir:sinir:10numara::10numara::kahve::kahve::hakem::hakem::biggrin::oley:sofer::sofer::alsana::alsana::stres::stres::bud::bud::bakim::bakim::locked::locked::kac::kac::korktum::korktum::dgunu::dgunu::pro2::pro2::utan:utan:nargile::nargile::cry::cry::destere::destere::grrr::grrr::fkr::fkr::pasta::pasta::p:p:seytan6::seytan6::mahcup::mahcup::smdance::smdance::sirit::sirit::salincak::salincak::cnfsd::cnfsd::walk::walk::ohannes::ohannes::kro2::kro2::eller::eller::hehe::hehe::zzz::zzz::sahan2::sahan2::birak::birak::sahan::sahan::oha2::oha2::muha::muha::dance::dance::züü::züü::sukur::sukur:+o(+o(8-)8-)<:o)<:o)8-|8-|(L)(L)(U)(U):|:|:(6)::(6):(A)(A):ünlem::ünlem::o:o:s:s:$:$:türkiye1::türkiye1::huhu::huhu::!!!::sır::bye::bye::nazar::nazar::firefox::firefox:;);):agla:'(:ban::ban::bye3::bye3::çay::çay::domates::domates::bilmem::bilmem::tebessüm::tebessüm::kıskıs::kıskıs::oku::oku::koş::koş:!utan!!utan!:utandım::utandım::trip::trip::dansöz::dansöz::hoba::hoba::halay1::halay1::halay2::halay2::halay3::halay3::emoamca::emoamca:sopa:sopa::zuhaha::zuhaha::yavrum::yavrum::bira2::bira2::cigara::cigara::dayak::dayak::dondum::dondum::hayalet::hayalet::teslimol::teslimol::rock::rock::havai::havai::duello::duello::gunes::gunes::catcat::catcat::disko::disko::yagmur::yagmur::tşk::tşk::bablik::bablik:,,,,

331905

Üye
tşkürler tarihi 2009 yapınca yükleniyor ellerinize sağlık

ankarali6600

ankarali6600

Üye
nasıl 2039 yılına kadar bu arkadaşım.hala süresi geçmiş sertifika diyo

efsane11900

efsane11900

Üye
teşekkrler emegine saglık

ozhanata