Haber WP8.1 Update2 (GDR2) Güncellemesine İlişkin Haber ve Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

kamuraN021

kamuraN021

Üye
Hangi modeller için geldi?
Konu başlığı değişmesi gerekmiyor mu

kamil5028347

kamil5028347

Üye
bende gözüktü gözükmesinede indirdim ''indirildi fakat açılamıyor'' diye hata verdi bende LRT ile 8.1 update1 i yeniden yükledim sonra tekrar güncelleme kontrolü yaptım bu sefer yüklemeye geçti az kaldı kuruluyor şu an.
Bende öyle yapacam

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
640 ve 640 XL de güncellemeyi aldı

ON9

ON9

Üye
Ben de de var ;) w10 öncesi yükleyip insideri silip sıfırladım cihazı. Hahahahha. Deneyimlerimi paylaşabilirim naçizane :)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Resmi Yenilikler:

Windows Phone 8.1 Update 2
Ayarlar.
Telefon ayarlarınızı daha kolay bulun. Yeni ayarlar kategorilerinden birine dokunarak ona geçiş yapın, Arama’yı kullanarak istediğiniz ayarı bulun veya eskisi gibi aşağı kaydırarak kullanın. Ayrıca, telefon ayarları artık Başlangıç ekranına sabitlenebiliyor.

Takvim.Ajanda Görünümü geri döndü.

Telefonunuzu adlandırın.Telefonunuza, bir bilgisayara bağlanmaya gerek kalmadan bir ad verin. Sadece Ayarlar > Hakkında > Adı düzenle’ye dokunarak adlandırabilirsiniz.

VPN.Artık L2TP için oturum açarken sertifikaları kullanarabilirsiniz VPN bağlantıları. Her zaman açık VPN profilleri de artık destekleniyor; yani artık otomatik olarak ve her zaman bağlı olacaksınız.

Bluetooth.Sadece parmağınızla yazmakla sınırlı kalmayın. Harici bir Bluetooth klavyesi kullanın ve telefonunuzda sözcükler uçuşsun. Ve uyumlu bir Bluetooth sistemi varsa, artık kısa mesajlarınızı doğrudan arabanızdan alın.

Uygulama gizlilik izinleri.Artık bir uygulamanın, kişilerinize, takviminize, kameranıza, mikrofonunuza ve kısa mesajlarınıza erişip erişmeyeceğini denetleyebilirsiniz. Sadece Ayarlar > Uygulama izinleri’ne dokunun ve başlayın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga ve bozkirdangelen
serinaga

serinaga

Üye
Bluetooth klavye haricinde Bluetooth mouse destekleniyor mu acaba ? Ben L1520'ye insider ile gdr2 yükledim ve Hp Bluetooth mouse'u görüyor, eşleştiriyor ama fare işaretçisi bir türlü çıkmadı, Bluetooth klavyem olmadığından deneyemedim ...
Ayrıca gdr2'yi yüklediğimden beri yan döndürmelerde geç tepki veriyor. Biliyorum sıfırlanması lazım, ama birsürü uygulama var, şimdilik uğraşmak istemiyorum, hele bir wp10 slow ring bir gelsin, doğrudan oraya geçerim ...

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Windows Mobile 10'u bekle, Arada bir ekranda Mouse İşareti(Oku) Görüyorum.

skynet

Üye
Bugün belki gdr2 güncellemesi yüklenir diye 620'ye insider ile yüklemeyi başlattım ama tek bir yükleme oldu ve direk w10 kuruldu

0MG90

0MG90

Üye
Diğer cihazlara da versinler ya, W10'u beklemeyelim

Üst Alt