Haber WP8.1 Güncellemesi Başladı [Tüm Lumia Cihazlar İçin]

Sponsorlu Bağlantılar

orian

orian

Üye
telefonda Facebook beta'yı kullanıyordum. Guncellemeden sonra kendi kendine Facebook geldi. Açtım. Mağazaya yönlendirip güncelliyor şuan

burakcan42

Üye
kilit sesi, kamera sesi, zil sesleri aynı. Klavyeden virgülü çıkarmışlar. Boşluk tuşu kuçulmuş. Güncellemeyi tekrar denetledim. Telefon güncel dedi
bende virgul hala mevcut ama klavyede biraz değişiklik var gibi. ne olduğunu tam olarak anlamasam da

yasirtaha

yasirtaha

Üye
hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar darısı üvey evlat muamelesi gören telefonlara

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
orian

orian

Üye
Facebook aynı Facebook. Beta gibi yeni gorunumlu değil. Bildirime tıkladım. Veri alımında sorun yaşıyoruz diyor.

burakcan42

Üye
menüde efektlerde biraz teklemeler oluyor. ancak yeni güncellemeye veriyorum bir kaç saate duzeleceğini tahmin ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
orian

orian

Üye
tamam da benim en çok merak ettiğim şey, şu tanıtımda adamım elindeki telefonda 3 çeşit kilit ekranı vardı. Yanlışlıkla wp 10 mu gösterdi 20 yi mi gösterdi ne

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
Arkadaşlar herşey aynı gözle görülür hiç bir şey yok. Kamera performansı değişmemiş yine aynı. Nokia Camera yine yükleniyor yazısından sonra açılıyor. Ayrıca ayarlarda USB ayarlarını göremedim. Ekran parlaklığı manuel ayarı da yok. Windows 8.1 DPnin aynısı. Sadece wifi simgenin üzerinde ok var ve ekstra bilgilerde cyan yazıyor. Kısacası fazla beklenti içine girmeyin derim diğer model sahipleri için. Herkese geçmiş olsun.

yuzarsefak

yuzarsefak

Üye
bndede 925 varda şarjı yok bende beta yüklü gelmişmidir acaba

orian

orian

Üye
klasör'de debir değişiklik yok. Sağlık ve fitness, seyahat, yeme içme adlı 3 yeni uygulamamız hayırlı olsun

burakcan42

Üye
arkadaşlar blackte ne olduğunu unutmayın. güncellenmeden bir gün sonra klasörler ve diğer bir kaç uygulama markete geldi ve kullanıma açıldı. buyuk ihtimalle kilit ekranı vb. özellikler de böyle gelicek. ve böylelikle bağımsız yapımcılar da klit ekranı vb uygulamalar yapıp markete atabilecek

skynet

Üye
O zaman ekstra bir güncelleme daha gelecektir çünkü 630 da usb ayarı ekran parlaklık seçenekleri var

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
braayn

braayn

Üye
bir insan evladıda şu cyan kaç mb geldiğini söylese :)

• Beğen
Tepkiler: dark_13
umutgidik

umutgidik

Üye
Evet arkadaşlar şuan itibariyle bende yüklüyorum güncellemeyi. WP 8.1'e geçebilmek için ekteki gibi önce ön güncellemeyi(hazırlık güncellemesini) yüklemek gerekiyor. Daha sonra tekrar yazılımı güncelle dediğinizde 8.1 yüklenmeye başlıyor. Yükledikten sonra izlenimlerimi paylaşacağım. Darısı diğer Wp'lerin başına :)

Son düzenleme:
yasirtaha

yasirtaha

Üye
ben kendi şahsıma zaten prewiew dekilerden fazlasının gelmeyeceğini tahmin ediyordum o yüzden sabırsız değildim.
zaten şu anda telefonun güncellemeyi kendisi bildirmesini bekleyeceğim
hayal kırıklığı yaşayan arkadaşlar adınada üzüldüm

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Yükleyen arkadaşlardan biri "Ayarlar>Hakkında>Daha Fazla Bilgi>IS Sürümü" bilgisini paylaşabilir mi acaba?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Evet bende ufak bir güncelleme daha geleceğini düşüyorum usb ayarı face düzeltimi gibi

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
menüde efektlerde biraz teklemeler oluyor. ancak yeni güncellemeye veriyorum bir kaç saate duzeleceğini tahmin ediyorum.

Güncellemeden sonra arkaplanda yedekten yüklemeler ve diğer ayarların yapılması devam ettiği için "süreç tamamen bitene kadar" menülerde ufak tefek teklemeler olur, normaldir. Arka planda işlemlerin devam etmesinden kaynaklanıyor.

tamam da benim en çok merak ettiğim şey, şu tanıtımda adamım elindeki telefonda 3 çeşit kilit ekranı vardı. Yanlışlıkla wp 10 mu gösterdi 20 yi mi gösterdi ne

O kilit ekranları bu güncellemede değil, Ağustos-Eylül döneminde verilecek olan GDR1 güncellemesi ile gelecek.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Yüklemeye hazırlanıyor %60 :eller:

Üst Alt