Haber WP8.1 Güncellemesi Başladı [Tüm Lumia Cihazlar İçin]

Sponsorlu Bağlantılar

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Pfd'lerr cyan gelmedi dimi sessiz sessiz de nereye kadar güncelleme için telefonumu sıfırlamam mı lazım yani ne acemilik
Bilgisayarına Nokia recovery tool u yükle. Daha sonra telefonunu bağlayıp güncelle.

The Benefit

The Benefit

Üye
Bu 8.1 pil sorunu arka planda çalışan uygulamaları kapatınca halloluyor mu? Gerçekten 8.0'a göre berbat bir durumda.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
PureFood

PureFood

Üye
Bende batarya hep aynı, normal seyrinde. Valla Cyan için elimdeki oyunların verilerinden olamam. :D

efeler12

efeler12

Üye
8.1de ie nin açık kalan yan sekmeleri çok götürüyor şarjı ona bakın derim

• Beğen
Tepkiler: The Benefit ve Rainesto
alasulumurat

alasulumurat

Üye
hala cyan da pil sorunu yaşayan var mı yav. Ben cyan kurdum kuralı pil normale döndü.
arka planda anlık iletişim sağlayan uygulamalar (whatsapp, mesenger, facebook gibi) hariç her şey engelli.

Rainesto

Rainesto

Üye
hala cyan da pil sorunu yaşayan var mı yav. Ben cyan kurdum kuralı pil normale döndü.
arka planda anlık iletişim sağlayan uygulamalar (whatsapp, mesenger, facebook gibi) hariç her şey engelli.
Bendede açık pil normale döndü

The Benefit

The Benefit

Üye
Hem ısınma hem pil ömrü konusunda umduğumu vermedi cyan. Hatta daha kçtü oldu 8.0'a göre. Bakalım ne olacak bu işin sonu. Bir güncelleme falan yayınlasalar keşke.

Rainesto

Rainesto

Üye
Hem ısınma hem pil ömrü konusunda umduğumu vermedi cyan. Hatta daha kçtü oldu 8.0'a göre. Bakalım ne olacak bu işin sonu. Bir güncelleme falan yayınlasalar keşke.

Bende Pil normale döndü ama ısına aynı

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

luckysleven

luckysleven

Üye
Ie de sayfayi saga cektigimizde bir onceki sayfaya geciyor ya keske sayfayi yenileyerek gecse bir onceki sayfada bildirim varsa hala duruyor orada mesela. Ie ye biraz ozen gostermeleri lazim yoksa acsinlar yolu opera gelsin kokten cozum : )

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Hocam ben wp için yayınlanan tüm tarayıcıları denedim. Hatta en uzun UC kaldı ekranımda. Ama yeminle İE nin yerini alamadı. :D İe siz olmadığını anladım. Her şey dahil, en rahat ve sade kullanım hala İe de.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Valla Frozen Free Fall, GT Racing 2, Asphalt 8, Traffic Racer falan varken Cyan zor be :D

Gt racing asphalt 8 bulut çalışıyor diye biliyorum, Facebook hesabımla entegreli.Diğer bilgisayara geçince soruyor buluttaki veriyi mi tutmak istersin yoksa yereli mi ?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Serhan, YkPkY, suyunsesi ve 8 diğerleri

Üst Alt