Haber WP8.1 Güncellemesi Başladı [Tüm Lumia Cihazlar İçin]

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

...decode...

...decode...

Üye
Açarsın sorun olmaz şimdi açamıyormusun

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor
şu anda kullandığım hesaba giriş yapıyorum pc'de ama güvenlik-parola kısmına girmeye çalıştığımda resmi attığım yere yönlendiriyor beni. telefonumda da e-maili girdikten sonra aynı sayfaya yönlendiriyor. telefonu e-mail girmeden açtım ama şimdi yedeğimi nasıl yüklerim diye düşünüyorum.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
peki değişik bir şey sorayım ncs ile gelen bu güncellemeyi kurmak için wp8.0 olması şart mı yoksa wp8.1 beta veya gdr1beta kullanıcılarıda kurabilyor mu

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Windows Phone 8 'de bekleyen Lumia 620 sahipleri OTA güncelleme kontrollerini sıkılaştırsın eli kulağında bir iki saate kalmaz gelebilir.

Forever " Preview For Developers" :)
Wp8.0 hesap makinesi çalıştırsın :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Serhan
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
şu anda kullandığım hesaba giriş yapıyorum pc'de ama güvenlik-parola kısmına girmeye çalıştığımda resmi attığım yere yönlendiriyor beni. telefonumda da e-maili girdikten sonra aynı sayfaya yönlendiriyor. telefonu e-mail girmeden açtım ama şimdi yedeğimi nasıl yüklerim diye düşünüyorum.

İşte o güvenlik kısmına da verdiği tarihte girersin hatta sana mail gelecek oradaki ikinci mail ne kullanıyorsan girersin

...decode...

...decode...

Üye
İşte o güvenlik kısmına da verdiği tarihte girersin hatta sana mail gelecek oradaki ikinci mail ne kullanıyorsan girersin

eyvallah abi, çok teşekkür ederim. yarına tarih veriyordu hotmail, yarın girip yaparım artık. :)

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Arkadaşlar bu Cyan'ın benim 920'de şarja etkisi olmadı hala berbat. Sizce GDR1 yüklemeli miyim?

emz

emz

Üye
Arkadaşlar bu Cyan'ın benim 920'de şarja etkisi olmadı hala berbat. Sizce GDR1 yüklemeli miyim?

Şansını dene. Bende cyan yüklemeden geçtim. Şarj şimdi canavar :ehe gerisini bilemem ama.

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
GDR1 zaten Cyan değil mi ? İyice kafam karıştı benim.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
720ye gelsin artık ya

El arabasıyla gönderildi.

onursarii

Üye
3051.50009.1424.0003 bu ürün kodu hangi sürümün?

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Tamamdır GDR1 akar..

emz

emz

Üye
GDR1 zaten Cyan değil mi ? İyice kafam karıştı benim.

Abi pfd ile sana sadede wp sürümünü veriyorlar. O sürüm şöyle ki normal windows gibi düşün. Önce onu kuruyorsun pfd ile. Sonra Nokia bilgisayarı yapımcısı kurduğun sisteme uygun sürücüleri yayınlıyor yani senin bilgisayarındaki her özelliği en yüksek performansta kullanmanı sağlıyor işte bu da cyan güncellemesi. Sonra ms gene pfd ile gdr1 yayınlıyor windows 7- windows 8 gibi. Sonra Nokia gene driver sunuyor sana debian red. İş te tüm olay bu. Sen önce sistemi alıyordun sonra kurup driver yüklüyorsun. Kafa karşıcak bir şey yok aslında ;)

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
4MaGuS

4MaGuS

Üye
daha dur cyan kurduktan 10 gün den sonra anca başlar belli olmaya bende gdr1 beta da 2 hatfa sonra ortaya çıktı gayet güzeldi tekrar güncelleme gelince eski haline geri döndü şimdi tekrar bekleyeceğim toparlanmasını

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Abi pfd ile sana sadede wp sürümünü veriyorlar. O sürüm şöyle ki normal windows gibi düşün. Önce onu kuruyorsun pfd ile. Sonra Nokia bilgisayarı yapımcısı kurduğun sisteme uygun sürücüleri yayınlıyor yani senin bilgisayarındaki her özelliği en yüksek performansta kullanmanı sağlıyor işte bu da cyan güncellemesi. Sonra ms gene pfd ile gdr1 yayınlıyor windows 7- windows 8 gibi. Sonra Nokia gene driver sunuyor sana debian red. İş te tüm olay bu. Sen önce sistemi alıyordun sonra kurup driver yüklüyorsun. Kafa karşıcak bir şey yok aslında ;)

Tamam şimdi aklımda oturdu :) Black'de de aynı kafa karışıklılığını yaşamıştım. Özetle Gdr1 ve Gdr2 Nokia'nın yayınladığı Cyan güncellemeleri oluyor yani.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Tamam şimdi aklımda oturdu :) Black'de de aynı kafa karışıklılığını yaşamıştım. Özetle Gdr1 ve Gdr2 Nokia'nın yayınladığı Cyan güncellemeleri oluyor yani.

hayır gdr ler değil kendin diyorsun amber-black-cyan nokia yayınlıyor diğerlerini ms diyebiliriz

emz

emz

Üye

Abi bak şöyle diyeyim sistem yani 8.1/ gdr1/ gdr2 vs ms. Amber, black, cyan, debian red gibi renk isimleri Nokia Driver güncellemesi. Şöyle anla pfd ile kuruyorsan beta ise ms, oradan Nokia güncellemesini bekleyip kurutorsan, recovery tool ile kuruyorsan bu Nokia.;) bu sefer olmuştur umarım :)

Üst Alt