Öneri Wp nin kutucuklarının köşeleri yuvarlatılmış hali.

Sponsorlu Bağlantılar

ko4fun

ko4fun

Üye
benımde hosuma gitti ama windows phone 9 değişikliğe kesinlikle gidilecek öyle duyumlar var bakalım

• Beğen
Tepkiler: Gopluumit
symbianbelle

symbianbelle

Üye
Gayet hoş duruyor.. Kutucukları saydam yapmak yerine arka plan kutuların arasında daha iyi olurdu

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Yalnız BimCell de mi montaj yoksa gerçek mi? Hayatımda canlı gördüğüm ilk Bimcell :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Çok hoşuma gitti :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşım gayet hoş olmuş, dediğin gibi ara boşluklarda daralırsa daha da tatlı olacaktır. Ancak şunu unutmayalım. Nacizane bir tasarımcı olarak size insan gözünün alışması durumunu söylemeliyim. Örneğin dünyanın en güzel tasarımını yapmış olun ve onu kullanmaya başlayın. İnsan gözü ve psikolojisi bu tasarıma alışır. Bir süre sonra o güzelim tasarımdan çok daha berbat bir tasarımı gördüğünüzde ilk olarak dersiniz ki, Aaaa ne kadar değişik ve hoş. Halbuki siz önceki tasarıma alıştığınız için ve o kötü tasarımı ilk defa yeni olarak gördüğünüz için size sanki sizdeki güzel tasarımdan daha iyiymiş gibi görünür. Bu tamamen alışmaktır. Normalde ilk baştan beri köşeleri yuvarlatılmış tileleri kullanıyor olsaydık bu seferde bir arkadaşımız tam köşeli bir tile tasarımı örneği gösterseydi eminim hepimiz bu sefer ona bayıla bayıla bakacaktık.
Sonuç olarak birden çok tasarım olmalı ve biz o sıradaki kişisel zevkimize göre kendimiz değiştirebilmeliyiz diyorum.

• Beğen
Tepkiler: emz, kaygisiz43, skynet ve 1 kişi daha
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
güzel olmuş ama bir süre sonra bu da sıkmaya başlar. Aslında wp arayüzü hani şu küp oyuncak varya çevirip aynı renkleri bir araya toplamaya çalışıyoruz aynen öyle olacak. satır ve sütunları kaydırınca karmakarışık olacak ortalık. o zaman harika olur :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan

by_92

Üye
İşsizlik... :D

ErenMSC

Üye
İsterlerse ekleyebilirler Örn: "Ayarlar/Başlangıç+ Tema/Canlı Kutucuk- Oval " gibisinden :)

lost68

lost68

Üye

Tasarıma Bakar Sadece ;) İyi Bir PS ci isen yada fireworksci isen neden olmasın arka plana cak bi foto :D

• Beğen
Tepkiler: ceza87 ve 4MaGuS
emz

emz

Üye
1 yıldır bimcell kullanıyorum , fiyat olarak oldukça memnunum : ))

Ben pttcell kullanıyorum tavsiye ederim. Bimcell den çok daha ucuza geliyor ve içerik daha fazla. Ayrıca aynı operatör ( avea ).

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

kahraman333333

kahraman333333

Üye
Ben bi konsept yapıcaktım androidde arkada ruzgargulu falan oluyoya bende o aradaki boşluklardan resmi tamamlıycaktım yani o aralardan ince bi çizgi animasyonu geçip arkadaki resmi tamamlıyacaktıO

Tasarıma Bakar Sadece ;) İyi Bir PS ci isen yada fireworksci isen neden olmasın arka plana cak bi foto :D

olmuyo bu .s.s

bountykiller

bountykiller

Üye
belle gibi olmuş :D

lost68

lost68

Üye
Ben bi konsept yapıcaktım androidde arkada ruzgargulu falan oluyoya bende o aradaki boşluklardan resmi tamamlıycaktım yani o aralardan ince bi çizgi animasyonu geçip arkadaki resmi tamamlıyacaktıO olmuyo bu .s.s
Gorunum sadece ilk açtığında öyle gozukuyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Üst Alt