Wmv Player v1.0 Türkçe Ses Sorunu Düzeltildi!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Coreplayer zaten wmv uzantılı dosyaları göstermiyor.

Oradaki yorumu tam anlamıyla okumamışsın wmv uzantısını açmaz ama açarken hata mesajı verir ve windows media 7-8-9 gibi bir şey yazar işte o videoyu benim burada açtığım konudaki program açar. Anlatmak istediğimde bu zaten bilmem bu kez anlatabildimmi?

kanki_028

Üye
teşekkürler
allah razı olsun artık mp4 video çevirmeme gerek kalmadı

biltek

biltek

Üye
n80 de çalışyor ama media player telefonumda tam ekran olmuyor

telefon ekran ebatlarım : 352х416

Jiano

Jiano

Üye
Eline sağlık. E51 denenmiştir. Çalışır durumda

karizmatech

karizmatech

Üye
tşkr

cozturk

cozturk

Üye
çok saol valla.böyle bir şeye ihtiyacım vardı...

kaant

Üye
wmv açması bakımından harika paylaşım eline sağlık ama sesi kısma açma yada videoyu ileri geri sarma özelliği yok galiba benim beceriksiliğimse özür dilerim bu konu hakkında bi bilgi verebilrmisin???

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
wmv açması bakımından harika paylaşım eline sağlık ama sesi kısma açma yada videoyu ileri geri sarma özelliği yok galiba benim beceriksiliğimse özür dilerim bu konu hakkında bi bilgi verebilrmisin???

Aynen anlattığın gibi sadece oynatıyor ses artırma veya sardırma gibi özellikleri yok dediğin gibi sadece videoyu baştan sona kadar oynatır o kadar.

dildar_3_2

dildar_3_2

Üye
yine ses yok

celibar

celibar

Üye
bi deneyelim.piyasadaki bir çok wmv player denedim.hiçbiri açmadı inşallah bu açar.

celibar

celibar

Üye
telefon kaldıramıyor.proğram hemen kapanıyo.

ocakonuc

Üye
Ellerine sağlık

turgut basar

turgut basar

Üye
sağol eline sağlık

celibar

celibar

Üye
Piyasadaki en iyi (bildiğim kadriyla) wmv oynatıcı diyebilirim...ama hatalar veriyo.en başta video oynarken ekranı hız testi çıkıyo.ses gelmeye devam ediyo.o ekran kapanıyo ve programın girişteki görüntüsü geliyo.sadece ses gelmeye devam ediyo.bir cızırt (tv'nin anteni çıkarılınca çıkardığı ses gibi.) diye ses geliyo kapanıyo.

fazo

fazo

Üye
teşekkürler

mokka

Üye
arkadaş eline sağlık
Olay budur teşekkürler

ahmed027

Üye
kardeşim burada link mink yok

merdemyar