WMPlayer 1.07 signed (mp3, mp4, wma, ogg, aac, m4a, mid, amr)

Sponsorlu Bağlantılar

ordulumami

ordulumami

Üye
gerçekten çok güzel olmuş emeğine sağlık devamını bekliyoruz

dreamshower

Üye
çok sağol eline sağlık

hondacrx

Üye
n 73 de kulanan varmı bunu.

Arazlam

Arazlam

Üye
teşekkürler

serdarr1

Üye
paylasım için teşekkürler dostummm,,,, :yuru

jipien

jipien

Üye
Teşekkürler Saolun wlan internete baglandıgımda web sayfası üzerinden kendi radio mu dinleyemiyorum bu nun la acabilir miyim

fbchamp

Üye
teşekkürler..

tutsak47

Üye
teşekkür kardaş

androgen

androgen

Üye
kardeşim ellerin dert görmesin çok teşekkürler...

smoke03

Üye
ya ark ben yükledim ama bir türlüçalıştıramıyom code istiyor nasıl olacak ne yapmam gerekiyor

--------------- Ekleme ---------------

ark lar başardım valla
ben yanlış bi promla ugraşıyormuşum da o yüzden beynim sulandı 3 gündür pc deim

NoName69

Üye
N73de kullanıyorum harika olmuş ellerine sağlık

yarimsensin

Üye
arkadaşlar paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim

guldos

Üye
cok tesekkurler deneyecegim

fukoaslan

Üye
s.a ya kardesım bunu n70 e ekledım olmadı ne yapmam gerekıor yardımcı olurmusunuz lutfen

toprakumit

toprakumit

Üye
Arkadaşım kusura bakma ama maxicep için özel yapım değil bunun orjinali böyle zaten... ben bunu kasım 2007 tarihinden beri kullanıyorum!!! Bu arada yinede eline sağlık ;)

czandar

Üye
english version???

poland version???

MaNiaC_89

Üye
arkadaşım wmplayerda mp3ün sesini arttırmak için ayarlardan volume boost up ve down (ses seviyesi arttırma ve azaltma) bunlara kısayol ataman lazım daha sonra o kısayollara basıp arttırıp azaltabilirsin ayrıca diğer kısayolları da kendine göre düzenle işine yarar :oke: eğer normal en yüksek değerinde üstüne çıkmasını istiyosan Viking Informatics Mp3Player adresindeki programı indir normal değerlerin üstünde ses çıkışı sağlayabiliyo
ama unutma ses kalitesiz çıkıo ole olunca

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Güzel Paylaşım :good:

similes

similes

Üye
güncelleştirme hatası veriyor anlamdım ya :S telefonun tarihini geri aldım yine olmadı dedim bide sertifikalandırıp deneyim dedim oda olmadı güncelleştirme hatası veriyor :S N73

yunus yavuz

yunus yavuz

Üye
çok sağol.başka bişi demiyorum ;)

s.a ya kardesım bunu n70 e ekledım olmadı ne yapmam gerekıor yardımcı olurmusunuz lutfen
bu program tahminen sisx bi program veya N73 e göre bi program çünkü burası s60 v3 os9x görmedinmi.

Üst Alt