[Wistone Ltd.] ANRUFEN ONLINE MMORPG GAME

Sponsorlu Bağlantılar

Bahaxi

Bahaxi

Üye
yarın akşam saat 7 de oyunda ol .server 2 ye gir, şehirde bekle beni.

Bahaxi

Bahaxi

Üye
enes geliyosan sende bu akşam 7de gir

Cyber1997

Cyber1997

Üye
evet biliyorm kards. onuda indirdim ama grafik tasarım vs hosuma gitmedi anrufen gibi zevk vermiyor anrufen symbianlarda yapılmış en kaliteli oyun diyebilirim. bende sana bu oyunu tavsiye ediyorum. :)

Benim tel c5-03 ama anrufeni çalıştırmıyor bi çözümü varmı bunun

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
saat saten geçmiş. Benim internet saat 3e kadar okulda var ama o oyunu şarz a takmadan oynayınça da çok şarz yiyor sonra akşama kalmıyor yani bahadır net paketi almadan beni pek bekleme

Bahaxi

Bahaxi

Üye
saat saten geçmiş. Benim internet saat 3e kadar okulda var ama o oyunu şarz a takmadan oynayınça da çok şarz yiyor sonra akşama kalmıyor yani bahadır net paketi almadan beni pek bekleme

Tmm int paketi alınca bana pm atarsın:oke:

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
tmm

atlantisTR

Üye
Oyunda Türk yok yw bi tek Bahadırla ben :)

Bahaxi

Bahaxi

Üye
oynamak isteyenler girsin oyuna

lider63

lider63

Üye
oyun ingilizce oldumu?

Bahaxi

Bahaxi

Üye
hayır

ilhancan23

Üye
teşekküler

mastris

mastris

Üye
Arkadaşlar durumlar nasıl ? Bildiğiniz üzere ben artık oyunu oynayamıyorum. Androide geçtiğim için. Kaç türk var kaç levellerdesinz ? Oyunu bırakmış olabilirsinz ancak bütün konularda yardımcı olabilirim azda olsa tecrübemiz var :-)

Bahaxi

Bahaxi

Üye
Arkadaşlar durumlar nasıl ? Bildiğiniz üzere ben artık oyunu oynayamıyorum. Androide geçtiğim için. Kaç türk var kaç levellerdesinz ? Oyunu bırakmış olabilirsinz ancak bütün konularda yardımcı olabilirim azda olsa tecrübemiz var :-)

Gerek yok ben oyunda 95 lvlim ve çok iyi petlere sahibim mesela angel :) oynamak isteyenlerede yardim ediyorum :)

- - - Eklendi - - -

bu arada bu oyun android içinde çıktı bilginize...

mastris

mastris

Üye
Nasıl çktı google play de varmı ?

Üst Alt