Windowslive hotmail pop3 artık Türkiyedede Ücretsiz 4 gün önce nokia 7610 da denenmiştir

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
Her hangi bi kullanım ücreti almıyor sadece internete bağlandığı için kb bazından kontor gidiyor (yani bağlanırken internet ücreti ödüyorsunuz)

mustafa1196

mustafa1196

Üye
tşkler

muhmtt

muhmtt

Üye
    Konu Sahibi
internet paketi olmayan denemesin lütfen sonra bana kızıyonuz kontorum gitti diye nokıa 7610 da hiçbir program kullanmadan denenmiştir çalışıyor... ben demedim her telefonda çalışıyor nokıa 7610 da denenmiştir ve 100/100 çalışıyor benimle irtibata geçmek isteyen [email protected]

--------------- Ekleme ---------------

her telefonda çalışıyor demedim yanlış yazmışım

lgkg300

lgkg300

Üye
N70 için ayarlar şöyle olmalıdır :
1) posta kutusu ismi : istediğiniz bir isim verin.
2) kullanılan erişim noktası : ( vodafone, Turkcell, avea internet seçiyorsunuz operatörünüz ne ise .. )
3) E Posta adresim : bu kısma da e posta adresinizi yazıyorsunuz.
4) Giden E posta sunucusu : smtp.live.com
5) Mesajı gönder : hemen
6) Kullanıcı ismi : e posta adresiniz
7) Şifre : E posta şifreniz
8) Gelen e posta sunucusu: pop3.live.com
9) Posta kutusu türü : POP3
10) Güvenlik : açık ( 993 / 995 )
11) APOP güvenli giriş : Kapalı

Not : Bu ayarlar ile N70 de sorunsuz e posta alıp gonderebiliyorum...

g1gfe4ds2

Üye
arkadaslar tele format attıktan sonra turkce karakterde destekledi super bisey bu mutlaka deneyin derim benim cok hosuma gitti
evet arkadaslar n70 ve 6630dada denedim hepsinde sorunsuz calisti süper bisey herkesin vdenemesini tafsiye ediyorum (internet paketiniz olmadigi taktirde kontörünüz fazla gider.)tekrar tesekkur ederim:oke:

tarik.xx

Üye
tesekkur ederım

-berq-

-berq-

Üye
saoL

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler konu güncellendi...

seydor

seydor

Üye
Link nerede

lgkg300

lgkg300

Üye

Dostum linklik bir durum yok orada yazılanları harfiyen takip et ve uygula.
telefonunun mesajlar bölümüne git 0rdan e posta yı aç ve ayarlar diyorsun sonra ilk sayfada söylenenleri uyguluyorsun:oke:

salvador67

Üye
eyvallahhhhhh

fatih1326

Üye
hanii

yelkovan

Üye
Teşekkürler N70 için ayarlar oldu.

gksl

Üye
llink nerde??

Emre-45

Emre-45

Üye
teşekkürler

nfsnihat

nfsnihat

Üye
N95 8GB sonuç yarı olumlu... Mailler geliyor, ancak mail gönderilmiyor. Saygılar.

köprülü

Üye
teşekkür ederim ayarları yaptım ve mail alıp gönderebiliyorum üstelik facebook sayfamın duvarına bu sayede fotoğraf ve videolarımı daha kolay bir şekilde yüklüyorum eline sağlık telefonum N72

levo54

Üye
llink nerde?

by_cinali

Üye
saol

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
n70 te bağlanıyor giriş yapılıyor e-posta güncelleştiriliyor diyor ama hiç bi e posta gelmiyor sonra bağlantı kesiliyor anlamadım...

Üst Alt