windows7mi8mi?

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf1998x

Üye
    Konu Sahibi
windows7mi8mi?
arkadaşlar oyun performansı açısından hangisi iyidir??

ecel54

ecel54

Üye
windows 8

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
windows 8 :ehe

Heroata

Heroata

Üye
uyumsuzluk varmi?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bence vardır

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Windows 7 daha iyi windows 8 yüklü eski oyunlarım eskisi gibi tam performans çalışmıyor sanki . :hmmm

ecel54

ecel54

Üye
Eskileride daha iyi çalıştırıyor yenilerini de. Sadece bazı online oyunlarda sorun çıkıyordu güvenlikten dolayı ama artık onlarda çalışıyor. Şu ana kadar sadece 1 oyunda sorun yaşadım

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
windows 8 bu konuda biraz daha gıcık gibi biraz uğraştırıyor çok oyunda çalışayı durdurdu hatası veriyor heleki single langague tam rezillik pro o kadar sorunlu değil ama google'a yazınca çözülüyor win 8 daha iyi yani oynatır sıkıntı olmaz :oke:

qLaMoR

qLaMoR

Üye
arkadaşım windows 7de kalman öneririm neden dersen

windows 8 bir bebek gibi çoğu driver uyumlu değil .

yavaş yavaş olucak .

ama bir kur dene bir sorun olmazsa kullan .

ama dediğim gibi bebeğin yürümesini konuşmasını anlamasını beklemek lazım .

kabil486

Üye
Win 8 kur driver uyunluluk sorunu yok cunku tum druverler yuklu oluyor en eski oyunlarda bile uyumsuzluk sorunu yasamadim birde kafadan 8 saniyede aciliyor

yusuf1998x

Üye
    Konu Sahibi
benim herşeyim uyuyorda zaten gecen pcyi win8 yapmıştım benim sorum oyun performansını nasıl etkilerr?

ecel54

ecel54

Üye
windows 8 bu konuda biraz daha gıcık gibi biraz uğraştırıyor çok oyunda çalışayı durdurdu hatası veriyor heleki single langague tam rezillik pro o kadar sorunlu değil ama google'a yazınca çözülüyor win 8 daha iyi yani oynatır sıkıntı olmaz :oke:

benimki single language ama şu ana kadar çalıştıramadığım oyun yok :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

benimki single language ama şu ana kadar çalıştıramadığım oyun yok :D

bende de açıyordu ama hata oluyordu donuyordu yanıt vermiyor falan filan hiç bir işlem yapmıyorken imleç dönüyordu falan çıldırıyordum proyu yükledim oh dedim :)

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
Windows 7 tek geçerim oyunda proğramdada fulll güncellemeli yap usta 2 ram olsun oynayamayacağın oyun yok reis

sena5135

sena5135

Üye
uyumluluk problemi aşıldı diye biliyorum ayrıca kullanıyorum uyumluluk ayarlarını yapınca problem kalmıyo

Üst Alt