Yardım Windows vista

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
Windows vista
Arkadaşlar ilk önce herkese iyi akşamlar benim sorunum kablosuz mouse bugün bilgisayarımı windows xp'den vista'ya yükselttim fakat xp'de çalışan mouse vista'da çalışmıyor farklı usb girişine taktım aygıt yükleniyor dedi fakat çalışmadı zar zor aygıt yöneticisine girdim mouse çalışıyor yazıyor fakat hiç bir tepki yok cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

ANIL

ANIL

Admin
Aygıt yöneticisinden kaldırıp tekrar deneyin. Marka ve model nedir?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
inca

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Mouse un driverını kaldırıp yeniden yükle :oke:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Bir de mouse un düzelene kadar;
Klavyendeki başlat tuşuna bas, klavye ok tuşlarıyla denetim masasına ilerle, yine ok tuşlarıyla erişim kolaylığı merkezini bul, üzerine geldiğinde enter a bas. Sonr afare kullanımını kolaylaştıra gir, oradan fare tuşlarını etkinleştir gibi bi seçenek olması lazım onda space ye bas. Sonra uygula tamamdır, böylece klavyeden 2,4,6,8 ve 5 tuşlarına basarak idarelik bir mouse un olur :10numara:

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
cevaplarınız için teşekkür ederim sorun çözüldü

kinger1905

kinger1905

Üye
Hayatının geri kalanını mutlu yaşamak istiyorsan ya xp ye geri dön ya da başka bir alternatif bul. Bill gates bile vista nın tam bir fiyasko olduğunu açıkladı. Gelmiş geçmiş en berbat işletim sistemi vista dır. Pc nin hızını olumsuz etkiler. Yok ben harakiri yapıcam intihara teşebbüs edicem diosan vista kullanmaya devam et sorunun çözümü ise önce windowsun gerekli güncelleştirmlerini yapıp ardından sorun devam ederse mouse un driverini güncelleştirmen gerekebilir. Bunun içinde driver güncelleme programlarını kullanabilirsin.

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl çözüldüğünü bildirirseniz aynı sorunu yaşayan arkadaşlar da faydalanacaktır :)
hemen söylüyorum farenin pilini çıkarıp taktım düzeldi :D
Hayatının geri kalanını mutlu yaşamak istiyorsan ya xp ye geri dön ya da başka bir alternatif bul. Bill gates bile vista nın tam bir fiyasko olduğunu açıkladı. Gelmiş geçmiş en berbat işletim sistemi vista dır. Pc nin hızını olumsuz etkiler. Yok ben harakiri yapıcam intihara teşebbüs edicem diosan vista kullanmaya devam et sorunun çözümü ise önce windowsun gerekli güncelleştirmlerini yapıp ardından sorun devam ederse mouse un driverini güncelleştirmen gerekebilir. Bunun içinde driver güncelleme programlarını kullanabilirsin.
haklısın vista kurunca hayal kırıklığına uğradım en yakın sürede tekrar döneceğim uyardığın için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: kinger1905 ve Bilişim Profesörü
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt