Windows Phone Whatsapp Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

tekin?

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone Whatsapp Sorunu
Arkadaslar bildiginiz gibi WhatsApp Windows mobil isletim siatemlerinde 14 ocaktan beridirdir calismiyor. Bazi sitelerde sistem saatini 2 ay kadar geri alirsak 2 ay daha whatsapp kullabilecegimiz yaziyor buni kismen de olsa is goruyor. Ancak Ben farkli bir yontem denedim Telefonun tarayicisini desktop moduna alarak whatsapp web olarak whatsapp kullanabiliyorum ama resim falan indirilmiyor. Bunu yapabilmek icin evde kardesimin telefonuna WhatsApp business kurdum ve uygulamayi sifre olmadan kullanilmaycak sekilde onun telfona sakladim :) monument browser uzerinden yaptim. Bunlari

Baydırman

Baydırman

Moderator
Üstte kalsın. İhtiyaç duyanlar vardı geçen. İşlerine yarayabilir.

• Beğen
Tepkiler: tekin?
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Güzel tavsiye ;)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Web Whatsappdan Nasıl Kullanyosun Sorması Ayıpta?

• Beğen

tekin?

Üye
    Konu Sahibi
Monument browser'ı desktop moduna aldım ordan kullanıyorum. whatsapp web yazınca kare kod veriyor zaten ordan sonrası whastapp'I hangi telefona kuracağımıza kalıyor. kardeşimiz eşimiz yada artık kullanmadığımız whatapp destekleyen eski bir cihaz :) . dediğim gibi medya dosyaları gönderemiyorum şimdilik ya da alamıyorum, kardeşim internet bağlantısını keserse ben de whatapp a giremiyorum mesela :D ama gün içinde işmi görmüyor değil yani. biri el atasa şu medya gönderip alma işini de çözsek on numara olacak.

• Beğen
Tepkiler: bveo1990
biltek

biltek

Üye
uygulamaları nerden nasıl indirebilirim.

Üst Alt