Windows Phone Telefonumu Bul Özelliği Sonlandırıldı Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone Telefonumu Bul Özelliği Sonlandırıldı Mı?
Eskiden İnternet Üzerinden Bulup Çaldırabiliyorduk Sonlandırıldımı Desteği Arkadaşlar? Bilgisi Olan Var Mı?

supragt

supragt

Üye
Microsoft hesabına giriş yapıp anakart arızalı Htc 8S i kilitlemeyi denedim ama ağ sorunları olabilir diye uyarı çıkıyor sanırım destek bitmiş.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft hesabına giriş yapıp anakart arızalı Htc 8S i kilitlemeyi denedim ama ağ sorunları olabilir diye uyarı çıkıyor sanırım destek bitmiş.
wp 10 dada aynı durum aynen gg olmuş sanırım buradan bütün microsoft yönetiminin neyse

skynet

Üye
Kontrol ettim çalışıyor

• Beğen
supragt

supragt

Üye
wp 10 dada aynı durum aynen gg olmuş sanırım buradan bütün microsoft yönetiminin neyse

Geçen sene Xperia C4 vardı bende üste 100 tl alıp Lumia 640 XL ile takasa girmiştim sonra İnstagram desteği kesilince satmak zorunda kaldım. Hem o kadar telefon aldırdılar millete sonra da desteği kestiler ve Windows Phone kullanıcılarını mağdur ettiler.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Geçen sene Xperia C4 vardı bende üste 100 tl alıp Lumia 640 XL ile takasa girmiştim sonra İnstagram desteği kesilince satmak zorunda kaldım. Hem o kadar telefon aldırdılar millete sonra da desteği kestiler ve Windows Phone kullanıcılarını mağdur ettiler.
Hemde Nasıl Kardeşim Sorma.Kendi Cihazlarına Bile Aynısını Yaptılar
Mesaj birleştirildi:

Kontrol ettim çalışıyor
Tekrar Deneyeyim

• Beğen
Tepkiler: supragt

Üst Alt